Citatos pdf, epub, mobi

Citatos | Šri Šri Ravi Šankaras

Atsisiųsti knygą Citatos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujas požiūris

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 22×15, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786099507231


 • Citatos.pdf
  Citatos.epub
  Citatos.mobi


  Citatos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Citatos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Citatos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Citatos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Citatos aprašymas

  Aprašymas

  Jo Šventenybės Šri Šri Ravi Šankaro skleidžiama atjautos, tarnavimo visuomenei ir universalaus gyvenimo suvokimo žinia palietė milijonų žmonių gyvenimus. Atgaivindamas žmogiškąsias vertybes jis siekia globalios taikos, o visuomenės vytymąsi skatina stiprindamas žmogaus įsipareigojimą džiaugsmingesniam gyvenimui, nesavanaudiškam tarnavimui ir savęs suvokimui. Atskleisk ir pagilink išmintį skaitydamas Šri Sri Ravi Šankaro citatas, sudėtas į šią unikalią knygą.

  1982 metais Šri Šri įkūrė „Gyvenimo meno” fondą, kuris šiuo metu yra viena didžiausių savanorių organizacijų, veikianti 140 šalių. Pats Šri Šri kasmet aplanko daugiau nei 30 šalių ir primena, kad visos religijos ir dvasinės tradicijos remiasi tomis pačiomis vertybėmis ir tikslais. Jo paprasta meilės, praktinės išminties ir tarnystės žinia skatina harmoniją ir kiekvieną moko sekti savo pasirinkta religija ar dvasiniu keliu bei gerbti kitų pasirinktą kelią.

  Iš anglų kalbos vertė Auksė Brasaitė

  Leave a Reply