Complexus Amoris pdf, epub, mobi

Complexus Amoris | Andrius Kaluginas

Atsisiųsti knygą Complexus Amoris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 392
 • ISBN ar kodas: 9786090116715 • Complexus Amoris.pdf
  Complexus Amoris.epub
  Complexus Amoris.mobi


  Complexus Amoris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Complexus Amoris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Complexus Amoris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Complexus Amoris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Complexus Amoris aprašymas

  Aprašymas

  “Complexus Amoris” – kol kas vienintelis ir unikalus bendrųjų ir seksualinių kompleksų rinkinys, neturintis analogų Lietuvoje ir Europoje!
  “Complexus Amoris” – tai visiškai naujas, modernus požiūris į kompleksus. Čia aiškiai aprašyti vyrų ir moterų kompleksų atpažinimo būdai, jų priežastys ir pasekmės, pateikiamos rekomendacijos, kaip juos įveikti ir… keistis.

  Sudėtingos moteriškojo ir vyriškojo pasaulio subtilybės perteiktos sklandžia pasakojimo maniera, iliustruojamos šmaikščiais anekdotais ir tikromis istorijomis.

  Autorius aptaria per 100 kompleksų, todėl kiekvienas rasite dalelę savęs ar atpažinsite artimuosius.
  Suprasite, kad kompleksai nėra liga ar yda. Tai intymiuose santykiuose pasąmoningai taikomas elgesio ir mąstymo modelis. Tarsi užslėptas mūsų angelų ir demonų pasaulis.

  “Turi labai daug žinių, patirties, tu viską perteiki paprastam mirtingajam suprantama forma, tad apima jausmas, kad atsiveria akys. Atrodo, tarsi kai ką girdėjai, žinojai, bet tik dabar viskas susidėlioja į vieną visumą.”
  Justinas

  Leave a Reply