Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai pdf, epub, mobi

Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai | Danutė Ramonaitytė

Atsisiųsti knygą Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 236
 • ISBN ar kodas: 9786090209202


 • Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai.pdf
  Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai.epub
  Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai.mobi


  Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje “Cukraus ir krakmolo produktų mokslo ir technologijų pagrindai” aptarti bendrieji maisto pramonės technologinių procesų dėsniai ir jų taikymas cukraus ir krakmolo pramonėje.
  Pateikti gamybos teoriniai pagrindai, išnagrinėta cukringųjų ir krakmolingųjų žaliavų cheminė sudėtis ir tikslinių komponentų (sacharozės ir krakmolo) sandara, savybės, aprašyti šių junginių išgavimo iš žaliavų fizikiniai cheminiai procesai, gamybinių cukraus tirpalų gryninimo, krakmolo modifikavimo, hidrolizavimo cheminės reakcijos.
  Aptarta cukraus fabrikų gamybinė struktūra, technologijos procesai, aparatai ir įrenginiai, jų darbo ir eksploatavimo ypatumai. Supažindinama su šiuolaikinėmis krakmolo perdirbimo į cukringuosius produktus technologijomis, šių produktų įvairove. Įvardyti šalutiniai cukraus gamybos ir krakmolo perdirbimo produktai, jų pritaikymo maisto ir kitose pramonės šakose galimybės.

  Leave a Reply