D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) pdf, epub, mobi

D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) | Ewa Solarz

Atsisiųsti knygą D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Modernaus meno centras

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 171
 • ISBN ar kodas: 9786099540603 • D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS).pdf
  D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS).epub
  D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS).mobi


  D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos D.I.Z.A.I.N.A.S. (DIZAINAS) aprašymas

  Aprašymas

  KAS TAI YRA D.I.Z.A.I.N.A.S.?

  D.I.Z.A.I.N.A.S. – tai rinkinys septyniasdešimties daiktų, kuriuos sukūrė pasaulio talentingiausi ir garsiausi projektuotojai. Juos išrinkti buvo labai sunku, nes dizaino istorijoje yra daug daugiau įdomių daiktų ir gerų dizainerių. Gal kada nors pabandysite juos atrasti?

  Tarp dizainerių suprojektuotų daiktų galima rasti beveik visko. Bet vienoje knygoje visko neparodysi. Todėl čia rasite tik su namais susijusius daiktus: baldus, šviestuvus, įvairias smulkmenas. Jie sudėti pagaminimo chronologine tvarka, tai yra nuo seniausio iki naujausio.

  AR TUOS DAIKTUS GALIMA NUSIPIRKTI?

  Beveik visi daiktai, aprašyti šioje knygoje, yra gaminami ir juos galima nusipirkti. Deja, dauguma jų labai brangūs. Juos suprojektavo geriausi pasaulio dizaineriai, o jie, kaip ir geriausi aktoriai ar mados kūrėjai, už savo darbą gauna didelius pinigus. Tai, ką jie suprojektuoja, dažniausiai kainuoja daug brangiau nei daiktai, sukurti jų mažiau žinomų kolegų. Laimė, kainos mums nerūpi. Nes jei norite pasigėrėti didžių dizainerių darbais, nebūtina juos pirkti, užteks atsiversti šią knygą. Skaitydami ją suprasite, kad kiekvieną daiktą galima suprojektuoti tūkstančiais skirtingų būdų. Įsitikinsite, kad dizainerių vaizduotė yra beribė. Ir sužinosite, koks nuostabus dalykas yra projektavimas. Kas žino, gal kada nors ir patys tapsite dizaineriais ir kursite gerą dizainą.

  KAS TAI YRA DIZAINAS?

  Dizainas (angl. design) – pačių įvairiausių daiktų projektavimas. Tai yra sugalvojimas, kaip juos padaryti ir kaip jie turėtų atrodyti. Apsidairykite po kambarį – tiesą sakant, viskas, ką matote, buvo suprojektuota: lova, čiužinys, užuolaidos, kilimas, rašomasis stalas, kėdė, šviestuvas, knygų lentyna, sąsiuvinis, kuprinė, kompiuteri

  Leave a Reply