Dabar tu mane supranti… pdf, epub, mobi

Dabar tu mane supranti... | Emma Haughton

Atsisiųsti knygą Dabar tu mane supranti… pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dominicus lituanus

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 246
 • ISBN ar kodas: 9789955811855


 • Dabar tu mane supranti….pdf
  Dabar tu mane supranti….epub
  Dabar tu mane supranti….mobi


  Dabar tu mane supranti… pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dabar tu mane supranti… pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dabar tu mane supranti… knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dabar tu mane supranti… pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dabar tu mane supranti… aprašymas

  Aprašymas

  Emma Haughton dirbo laisvai samdoma žurnaliste, rašė apybraižas daugybei įvairiausių laikraščių ir prašmatnių blizgių žurnalų, o tik tada tapo rašytoja. Ji yra keturių vaikų mama, šiuo metu gyvena ir rašo grožinę literatūrą Dorsete.

  Emmos Haughton romanas “Dabar tu mane supranti…” – puikiai sukomponuotas psichologinis trileris, įtraukiantis ir nepaliekantis skaitytojo ramybėje iki pat paskutinio puslapio. Rutuliodama paauglio Denio dingimo ir paieškų intrigą, autorė atskleidžia gilų ir sudėtingą jo draugės Hanos, jos tėčio, Denio tėvų ir Dauno sindromu sergančios Denio sesutės Alisos pasaulius.

  Kaip netikėti ir siaubingi nutylėtos paslapties padariniai, menkutis sandėris su sąžine pasmerkia begalinei nežinios ir bergždžių pastangų rasti pradingėlį kančiai. Bėgimas nuo tiesos, nuo akistatos su savo artimu, su savimi pačiu sutrupina ramų ir gražų šeimos pasaulį, suardo tarpusavio pasitikėjimą. Ir vis dėlto romano gale visos meistriškai supintos gijos, iškėlusios į paviršių ištikimybės, meilės, draugystės, pasiaukojimo, saviapgaulės ir praregėjimo temas, galų gale išsiriša.

  Romane “Dabar tu mane supranti…” sukurtas įdomus Hanos paveikslas – nors tik paauglė, ji įžvalgesnė ir protingesnė už daugelį tiesos nebeatpažįstančių, prie savo norų pasaulį pritaikiusių suaugusiųjų, reginčių tai, ką nori regėti. Knygoje tiesa iškyla kaip pamatas, kaip išeitis, nors dažnai sunkiai pakeliama, ji praplėšia iliuzijų šydą, rodos, garantavusį saugų ir patogų gyvenimą, ir veikėjams, subrendusiems po išbandymų audrų, palieka džiugaus susitikimo viltį.

  Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

  ATSILIEPIMAI

  ATSILIEPIMAI

  “Gerai parašyta ir nepaprasta įtraukianti knyga.”

  theguardian.com

  “Ideali kiekvienam, kuriam patinka Sophie McKenzie Giri, Missing”

  Daisy Chain Book Reviews

  “Nepraeikite pro šį fantastiška romaną apie paauglius – jis neleis naktimis užmigti ir privers susimąstyti.”

  Wondrous Reads

  “…pagauna nuo pat intriguojančios pradžios iki netikėtos ir įelektrinančios pabaigos.”

  Lancashire Evening Post

  “Greitai besikeičiančio siužeto trileris, kupinas netikėtumų.”

  Book Angel

  “Neapsakomai prikaustanti knyga, nuo kurios tiesiog negaliu atsitraukti.”

  Snuggling on the Sofa

  “Visai nepanaši nė į vieną mano skaitytą knygą.”

  Teen Blurb

  Leave a Reply