Dabarties akimirka pdf, epub, mobi

Dabarties akimirka | Guillaume Musso

Atsisiųsti knygą Dabarties akimirka pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955238980


 • Dabarties akimirka.pdf
  Dabarties akimirka.epub
  Dabarties akimirka.mobi


  Dabarties akimirka pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dabarties akimirka pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dabarties akimirka knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dabarties akimirka pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dabarties akimirka aprašymas

  Aprašymas

  Lizai ir Arturui lemta matytis tik kartą per metus.
  Jis savo gyvenimą praleidžia jos ieškodamas…
  …Ji savąjį – jo laukdama.

  Kai Lizai prausiantis duše netikėtai šalia išdygsta pirmąkart gyvenime matomas vyras, ji iš visų jėgų jam tvoja ir pabėga. Antrąkart jie susitinka bare. Šįkart – neatsitiktinai, nes Arturas jos ieškojo po visą Niujorką. Tačiau ji nė nenutuokia, kad tai tas pats vyras. Tarp jų akimirksniu užsimezga nepaprastas ryšys.
  Nuo šiol Liza rizikuos viskuo, kad galėtų būti su Arturu. Net jeigu jis prašys padaryti keisčiausių dalykų… Nes Arturas ne toks kaip visi vyrai. Jis Lizai atskleidžia siaubingą paslaptį, kuri jų meilę paverčia sunkiausiu gyvenimo išbandymu: „Tai, kas su manimi darosi, yra neįsivaizduojama, bet vis dėlto tikra…“
  Labiau nei bet kada anksčiau nenuspėjamas Niujorkas tampa Lizos ir Arturo jausmų labirintu. Jiedu sujungia savo likimus, kad pabėgtų nuo negailestingiausio jų meilės priešo – laiko.

  „Dabarties akimirka“ – svaiginantis, romantiškas, įtemptas psichologinis trileris su kvapą gniaužiančia pabaiga.

  Vertė Donata Pleskevičienė

  Leave a Reply