Dailidės pieštukas pdf, epub, mobi

Dailidės pieštukas | Manuel Rivas

Atsisiųsti knygą Dailidės pieštukas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094270758


 • Dailidės pieštukas.pdf
  Dailidės pieštukas.epub
  Dailidės pieštukas.mobi


  Dailidės pieštukas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dailidės pieštukas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dailidės pieštukas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dailidės pieštukas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dailidės pieštukas aprašymas

  Aprašymas

  „Mus supantis pasaulis daug kam atrodo baisus ir nežmoniškas, tačiau mes galime jį pakeisti ir ištaisyti“, – valiūkiškai mirktelėjo akį žymusis Galisijos magiškojo realizmo dainius Manuelis Rivas ir ėmėsi rašyti knygą, kurioje meilė stebuklingai nugali ne tik karą, bet ir pačią mirtį. Šiandien „Dailidės pieštukas“ laikomas viena gražiausių mistiškos meilės istorijų visoje XX a. literatūroje.

  Itin poetiškas ir subtilus pasakojimas perkelia į 1936-ųjų vasarą – pirmuosius Ispanijos pilietinio karo mėnesius. Diktatoriaus Franco kalėjime dailininkas piešia šventuosius įkalintų respublikonų veidais, o jo bičiulis Danielis nekantriai laukia pasimatymų su mylimąja Marisa. Marisai irgi neabejingas kalėjimo prižiūrėtojas Erbalis priverstas stebėti, kaip jų meilė nuolat stiprėja ir pražysta vis naujomis spalvomis.
  Siužetas įgauna magiško atspalvio, kai Erbalis, „iš gailesčio” pribaigęs nelaimingą dailininką vienu šūviu, išgelbsti jį nuo žiaurių Franco smogikų patyčių. Kameroje rastas dailidės pieštukas, užkištas žudikui už ausies, tampa jo sąžinės kuždesiu ir bando įžiebti bent menkutes žmogiškų jausmų kibirkštis…

  1998 m. romanas apdovanotas Nacionaline Ispanijos literatūros kritikų premija ir Galisijos rašytojų asociacijos premija. 2003 m. Galisijos režisierius Antónas Reixa pagal šį romaną susuko to paties pavadinimo filmą.

  Iš ispanų kalbos vertė Alma Naujokaitienė

  Leave a Reply