Dalykinė komunikacija pdf, epub, mobi

Dalykinė komunikacija | Vilija Stanišauskienė

Atsisiųsti knygą Dalykinė komunikacija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 68
 • ISBN ar kodas: 9786090211892


 • Dalykinė komunikacija.pdf
  Dalykinė komunikacija.epub
  Dalykinė komunikacija.mobi


  Dalykinė komunikacija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dalykinė komunikacija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dalykinė komunikacija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dalykinė komunikacija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dalykinė komunikacija aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje “Dalykinė komunikacija” atskleidžiami komunikacijos organizacijoje tipai, kryptys ir trikdžiai, analizuojami susirinkimo organizavimo ir jo vedimo, dalykinės komunikacijos raštu principai, aptariamos gyvenimo aprašymų rūšys ir jų rengimo bei panaudojimo taisyklės. Daug dėmesio skirta išorinei organizacijos komunikacijai: apibūdinti ryšių su visuomene tikslai, priemonės ir būdai, gausu komunikacijos teorijas iliustruojančių praktinių pavyzdžių.

  Knyga “Dalykinė komunikacija” bus naudinga ne tik studentams, bet ir norintiesiems patobulinti savo dalykinės komunikacijos gebėjimus.

  Leave a Reply