Dangaus akys pdf, epub, mobi

Dangaus akys | David Almond

Atsisiųsti knygą Dangaus akys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786094414831


 • Dangaus akys.pdf
  Dangaus akys.epub
  Dangaus akys.mobi


  Dangaus akys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dangaus akys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dangaus akys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dangaus akys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dangaus akys aprašymas

  Aprašymas

  Vieną penktadienį Erina, Sausis ir Peliukas išplaukė plaustu iš „Baltųjų vartų“. Tai galėjo būti eilinis pabėgimas, juolab kad nukeliavo jie visai netoli… Bet riba tarp kasdienybės ir mistikos kartais būna vos įžiūrima.

  Apleistoje spaustuvėje trys draugai suras mergaitę su plėvėmis tarpupirščiuose ir ją sergstintį senolį. Ką jis slepia savo archyvuose? Ko jis ieško smardžiuose purvynuose? Kaip iš čia ištrūkti, o gal verčiau – pasilikti?

  Net klampiausiose pelkėse, tokiose juodose kaip Juodieji Sąnašynai, galima sudėlioti savo gyvenimo istoriją. Gal ne visai tikrą, gal truputį pramanytą, bet svarbu, kad laimingų laimingiausią.?

  Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė

  Leave a Reply