Dangus tikrai yra pdf, epub, mobi

Dangus tikrai yra | Todd Burpo, Lynn Vincent

Atsisiųsti knygą Dangus tikrai yra pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786090103043


 • Dangus tikrai yra.pdf
  Dangus tikrai yra.epub
  Dangus tikrai yra.mobi


  Dangus tikrai yra pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dangus tikrai yra pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dangus tikrai yra knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dangus tikrai yra pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dangus tikrai yra aprašymas

  Aprašymas

  Tikra mažo berniuko istorija!

  Nuostabiai aprašytas žvilgsnis į rojų padrąsins abejojančiuosius ir sujaudins tikinčiuosius.

  Kai Koltonas Berpas ištvėrė skubią apendikso operaciją, jo šeima nesitvėrė džiaugsmu, kad vaikas stebuklingai išgyveno. Bet jie nesitikėjo išgirsti nuostabios ir nepaprastos istorijos apie tai, kaip jų sūnus nukeliavo į rojų ir grįžo.

  Dar nė ketverių neturėjęs Koltonas papasakojo tėvams, kad buvo palikęs savo kūną per operaciją. Jis tiksliai žinojo, ką jo tėvai veikė ligoninėje, kol jis buvo operuojamas. Vaikas kalbėjo apie apsilankymą rojuje ir persakė ten sutiktų žmonių, kurių niekada nebuvo matęs, istorijas, pasakė net tai, kas vyko prieš jam gimstant. Jis nustebino tėvus apibūdindamas rojų taip, kaip parašyta Biblijoje, nors vaikas dar nemokėjo skaityti.

  Koltonas drąsiai, atvirai pasakoja sutikęs seniai išėjusius šeimos narius. Jis apibūdina Jėzų, angelus, koks yra Dievas ir kaip stipriai Jis mus myli.

  Leave a Reply