Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose pdf, epub, mobi

Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose | Algimantas Kamičaitis

Atsisiųsti knygą Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Prixe Fixe

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 171
 • ISBN ar kodas: 9786099566412


 • Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose.pdf
  Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose.epub
  Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose.mobi


  Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Danielius. Auginimas aptvaruose ir apgyvendinimas atviruose medžioklės plotuose aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvoje po nepriklausomybės atkūrimo atsivėrė naujos galimybės reikštis asmeninei bei kolektyvinei iniciatyvai visose ūkio šakose, taip pat ir medžioklės ūkyje. To pasėkoje atsirado nauja veiklos rūšis – laukinių gyvūnų auginimas aptvaruose. Šio darbo tikslai gali būti jvairūs, – tai žvėrių veisimas medžioklės plotų praturtinimui ir papildymui, žvėrių laikymas aptvaruose eksponavimui žiūrovams, žvėrienos gamyba panaudojant apleistus ir menkaverčius žemės ūkio naudmenis, žvėrių auginimas medžioklei, žvėrių auginimas kaip pomėgis irt. t.

  Tveriant aptvarus, pasirenkant juose auginti laukinius gyvūnus reikia specialių žinių, kurių iki šiol lietuvių kalba beveik nebuvo. Šios knygos tikslas – supažindinti su vienos populiariausių aptvaruose auginamų gyvūnų rūšies – danielių biologija, jų laikymo aptvaruose ir išleidimo j atvirus medžioklės plotus technologija. Išleidimas j medžioklės plotus taip pat sėkmingiausias tada, kai žvėrys išleidimo vietoje kur] laiką perlaikomi aptvare – aklimatizatoriuje. Net ir knygos pavadinimas buvo numatytas gana elementarus: “Danielių auginimas aptvaruose”. Tačiau danielius – ne tik aptvarų gyventojas – tai ir jdomus medžioklės objektas. Nuo 1976 metų tiek auginant danielius aptvaruose, tiek ir aklimatizuojant atviruose medžioklės plotuose jau sukauptas gana nemažas patyrimas. Tikslinga juos irtoliau netikauginti aptvaruose, bet ir kuo plačiau aklimatizuoti atviruose medžioklės plotuose, apgyvendinti jiems tinkamuose miškuose, tuo pajvairinant medžiojamąją fauną, praturtinant medžioklių laimikius. Danielių aklimatizavimas atviruose medžioklės plotuose gali tapti pagrindine medžioklės plotų produktyvumo didinimo priemone afrikiniam kiaulių marui, o taip pat ir klasikinio kiaulių maro epzootijoms periodiškai nusiaubiant ligšiolinj mūsų medžioklės ūkio pagrindą – šernų kaimenes.

  Taigi, auginkime aptvaruose ir aklimatizuokime atviruose medžioklės plotuose danielius kuo plačiau, kad turėtume jdomios, nors ir nelengvos medžioklės galimybę, galėtume pasidžiaugti jspūdingais trofėjais, ir, tuo pačiu, paskanauti tikrai delikatesinės žvėrienos.

  Leave a Reply