Darni atliekų vadyba pdf, epub, mobi

Darni atliekų vadyba | Jurgis Kazimieras Staniškis, Irina Kliopova, Jūratė Miliūtė-Plepienė ir kt.

Atsisiųsti knygą Darni atliekų vadyba pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 472
 • ISBN ar kodas: 9786090214145


 • Darni atliekų vadyba.pdf
  Darni atliekų vadyba.epub
  Darni atliekų vadyba.mobi


  Darni atliekų vadyba pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Darni atliekų vadyba pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Darni atliekų vadyba knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Darni atliekų vadyba pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Darni atliekų vadyba aprašymas

  Aprašymas

  Darni atliekų vadyba yra besivystanti mokslo tarpsritinė kryptis, kurią plėtojant randasi daug mokslinių ir technologinių neapibrėžtumų.

  Monografijoje “Darni atliekų vadyba” aptariama Europos Sąjungos atliekų, daugiausia komunalinių, tvarkymo ir vadybos politikos formavimosi raida ir susiję dokumentai, palyginama linijinės ir žiedinės ekonomikos įtaka atliekų tvarkymui, analizuojami pagrindiniai šiuolaikinę atliekų tvarkymo ir vadybos hierarchiją sudarantys lygmenys: atliekų prevencija, pakartotinis panaudojimas, atliekų perdirbimas, „kiti išgavimai ar atgavimai“ ir atliekų šalinimo būdai.

  Autoriai ieško sprendimų, kaip įveikti su šiais lygmenimis susijusias problemas remdamiesi savo pastarųjų dešimties metų atliktais moksliniais tyrimais, tarptautinių projektų ir mokslinių studijų rezultatais ir praktine patirtimi. Jie tikisi, kad knyga “Darni atliekų vadyba” prisidės prie žiedinės ekonomikos diegimo sėkmės, atliekų tvarkymo ir vadybos sektoriaus efektyvumo ir formuos palankų gyventojų požiūrį į saikesnį vartojimą.

  Leave a Reply