Darnus nekilnojamojo turto vystymas pdf, epub, mobi

Darnus nekilnojamojo turto vystymas | A. Kaklauskas, E. K. Zavadskas, D. Bardauskienė, R. Dargis

Atsisiųsti knygą Darnus nekilnojamojo turto vystymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 16,7×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 880
 • ISBN ar kodas: 9786094571985 • Darnus nekilnojamojo turto vystymas.pdf
  Darnus nekilnojamojo turto vystymas.epub
  Darnus nekilnojamojo turto vystymas.mobi


  Darnus nekilnojamojo turto vystymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Darnus nekilnojamojo turto vystymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Darnus nekilnojamojo turto vystymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Darnus nekilnojamojo turto vystymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Darnus nekilnojamojo turto vystymas aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje plačiai apžvelgti teoriniai ir praktiniai darnaus nekilnojamojo turto vystymo proceso uždaviniai, pateikiama konkrečių pavyzdžių. Nagrinėjama šiuolaikinė nekilnojamojo turto vystymo proceso modelio ir vystytojo samprata, analizuojami užstatytos aplinkos ir nekilnojamojo turto objektų vystymo ypatumai, nekilnojamojo turto ir investicijų vertinimo metodai, modeliai ir valdymas didinant objektų vertę. Knygoje pateikti teoriniai ir praktiniai tyrimai įrodo, kad intelektinės ir biometrinės technologijos verslo vadybininkams leidžia pasiekti aukštesnių darbo kokybės rezultatų, suburti kūrybingą vystytojų komandą, kuri rinkai pateiks kokybiškesnius produktus. Leidinyje pateikiama žinių apie nekilnojamojo turto vystymui svarbius sociokultūrinius aspektus: visuotinai pripažintus darnaus vystymosi principus, miestų raidą ir estetines vertes, teritorijų planavimą ir visuomenės dalyvavimą, paveldosaugą. Pripažįstama, kad ekonominės krizės yra neišvengiamos, o pateikti metodai leistų sumažinti galimus nuostolius. Vadovėlyje pateikiamos nuorodos į pažangiausios pasaulinės patirties, mokslinės literatūros šaltinius.
  Vadovėlis skirtas VGTU statybos ekonomikos ir nekilnojamojo turto vystymo studijų studentams (bakalaurantams ir magistrantams). Knyga gali būti naudinga kitų aukštųjų mokyklų ekonomikos, vadybos ir kitų sričių studentams, nekilnojamojo turto verslo praktikams.

  Leave a Reply