Deimantų akrai pdf, epub, mobi

Deimantų akrai | Elbert Hubbard, Russell H. Conwell, James Allen, Wallace D. Wattles

Atsisiųsti knygą Deimantų akrai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 19×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9789955678687 • Deimantų akrai.pdf
  Deimantų akrai.epub
  Deimantų akrai.mobi


  Deimantų akrai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Deimantų akrai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Deimantų akrai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Deimantų akrai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Deimantų akrai aprašymas

  Aprašymas

  Štai klasikinė situacija, kuri ištisus šimtmečius neduoda ramybės įvairiausių krypčių psichologams ir žmogaus likimo tyrinėtojams. Du žmonės gimė toje pačioje gatvėje, jų tėvų padėtis buvo panaši, jie mokėsi toje pat mokykloje, gyveno toje pat aplinkoje, bet… Kodėl taip atsitiko, kad vienas per gyvenimą ėjo lengvai, sukūrė tvirtą šeimą, materialią gerovę, jam viskas sekėsi, o kitas taip ir nepradėjo gyventi, neįgijo jokios profesijos, keitė darbus, viena po kitos iširo kelios jo šeimos… Atsakymo į šį klausimą ėmė ieškoti ne tik profesionalūs psichologai, bet ir rašytojai, verslininkai, dvasininkai – žmonės, pažinę gyvenimo skonį, tikrieji praktikai, savo pastangomis užkopę į sėkmės viršūnes, nutvėrę už uodegos laimės paukštę ir panorę savo patirtimi pasidalyti su kitais. Taip XIX amžiaus viduryje užgimė vadinamoji savigalbos (self help) literatūra. Dabar turime dešimtis tūkstančių jos pavyzdžių – nuo grynai praktinių patarimų, kaip elgtis tam tikrose situacijose, iki įspūdingų filosofinių, metafizinių ir dvasinių ieškojimų apie gyvenimo ir būties prasmę.

  Į šią knygą sudėti kūriniai priklauso savigalbos literatūros aukso fondui. Parašyti prieš daugiau nei šimtą metų, jie šiandien yra tokie pat aktualūs ir reikalingi, kokie buvo savo laiku.

  Leave a Reply