Deksteris. Netikėti jausmai pdf, epub, mobi

Deksteris. Netikėti jausmai | Jeff Lindsay

Atsisiųsti knygą Deksteris. Netikėti jausmai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786094440199 • Deksteris. Netikėti jausmai.pdf
  Deksteris. Netikėti jausmai.epub
  Deksteris. Netikėti jausmai.mobi


  Deksteris. Netikėti jausmai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Deksteris. Netikėti jausmai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Deksteris. Netikėti jausmai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Deksteris. Netikėti jausmai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Deksteris. Netikėti jausmai aprašymas

  Aprašymas

  “Deksteris. Netikėti jausmai” – antroji serijinio žudiko Deksterio istorija!

  Tai kriminalinis romanas apie serijinį žudiką Deksterį, kuris tapo kultiniu serialu.

  Susipažinkite su Deksteriu Morganu – vilku ėriuko kailyje. Jis dirba Majamio policijoje kraujo dėmių ekspertu, yra stilingas ir keliantis susižavėjimą. Tačiau tai tik priedanga. Iš tiesų jis – negailestingas žudikas.

  Deksterį galima pateisinti, nes jis žudo tik pačius blogiausius nusikaltėlius: žmogžudžius, prievartautojus ir kitus įtartinus tipus, kurie išvengė teisingumo.

  Bet seržantas Douksas nenuleidžia nuo Deksterio akių. Douksas įtaria Deksterį ir, žinoma, yra teisus. Jis turi savo versiją, kaip Deksteris iš tikrųjų leidžia savo laisvalaikį, ir yra pasiryžęs jį pričiupti nusikaltimo vietoje.

  Kai mieste prasideda serija ypač žiaurių žmogžudysčių, panašių į paties Deksterio, jis jaučiasi ir pamalonintas, ir išsigandęs – savęs paties bei to nepažįstamojo.

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Leave a Reply