Deksteris. Tamsūs sapnai pdf, epub, mobi

Deksteris. Tamsūs sapnai | Jeff Lindsay

Atsisiųsti knygą Deksteris. Tamsūs sapnai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094440175


 • Deksteris. Tamsūs sapnai.pdf
  Deksteris. Tamsūs sapnai.epub
  Deksteris. Tamsūs sapnai.mobi


  Deksteris. Tamsūs sapnai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Deksteris. Tamsūs sapnai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Deksteris. Tamsūs sapnai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Deksteris. Tamsūs sapnai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Deksteris. Tamsūs sapnai aprašymas

  Aprašymas

  “Deksteris. Tamsūs sapnai” – pirmoji serijinio žudiko Deksterio istorija!

  Tai kriminalinis romanas apie serijinį žudiką Deksterį, kuris tapo kultiniu serialu.

  Susipažinkite su Deksteriu Morganu – vilku ėriuko kailyje. Jis dirba Majamio policijoje kraujo dėmių ekspertu, yra stilingas ir keliantis susižavėjimą. Tačiau tai tik priedanga. Iš tiesų jis – negailestingas žudikas.

  Deksterį galima pateisinti, nes jis žudo tik pačius blogiausius nusikaltėlius: žmogžudžius, prievartautojus ir kitus įtartinus tipus, kurie išvengė teisingumo.

  Bet seržantas Douksas nenuleidžia nuo Deksterio akių. Douksas įtaria Deksterį ir, žinoma, yra teisus. Jis turi savo versiją, kaip Deksteris iš tikrųjų leidžia savo laisvalaikį, ir yra pasiryžęs jį pričiupti nusikaltimo vietoje. Majamyje pasirodo žiaurus maniakas iš seržanto Doukso praeities. Kruopštus aukų mėsinėjimas net Deksteriui atima žadą. Ką gi, telieka prisidėti prie pabaisos medžioklės.

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Leave a Reply