Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos pdf, epub, mobi

Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos | John Green

Atsisiųsti knygą Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090108123 • Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.pdf
  Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.epub
  Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.mobi


  Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos aprašymas

  Aprašymas

  Šešiolikmetės Heizelės ir septyniolikmečio Ogasto meilės istorija, papasakota pačios Heizelės. Jiedu susipažino sunkiomis ligomis sergančių vaikų Tarpusavio paramos grupėje. Jaunuoliai turi daug svajonių, tačiau liga (o gal žvaigždės) patvarko savaip. Per trumpą kartu jiems skirtą laiką abu ieško ir randa atsakymus į begalę klausimų apie gyvenimą ir mirtį.
  Šis pasakojimas – nepertraukiamas juoko pro ašaras pliūpsnis, persmelktas neįtikimai skaidrios ir guodžiančios šviesos.

  Van Hautenai,
  esu geras žmogus, bet netikęs rašytojas. Pats esi netikęs žmogus, bet geras rašytojas. Iš mūsų būtų gera komanda. Nenoriu prašyti jokios paslaugos, bet jeigu turi laiko, – o aš mačiau, kad jo turi marias, – sakau, gal parašytum Heizelei nekrologą. (…)
  Štai ką rašau apie Heizelę.
  Kone kiekvienas trokšta palikti pasaulyje kokią žymę. Užrašyti palikimą. Apgauti mirtį. Visi norime, kad mus kiti prisimintų. Ir aš noriu. Labiausiai bijau tapti dar viena neprisimenama auka sename ir negarbingame kare su liga. Aš noriu palikti žymę.
  Bet, van Hautenai, žmonių paliekamos žymės dažnai esti randai. (…)
  Heizelė kitokia. Seni, ji vaikšto nerūpestingai. Ji vaikšto žeme nerūpestingai. Mat Heizelė žino tiesą: pasaulį mes galime ir nuskriausti, ne tik jam padėti, bet veikiausiai nepadarysime nei to, nei to.
  Žmonės sakys, kaip liūdna, kad ji palieka mažesnį randą, kad mažai kas ją prisimena, kad ji buvo mylima stipriai, bet ne plačiai. Bet, van Hautenai, nė kiek ne liūdna. Tai pergalė. (…)
  Po to, kai sužibau darant pozitronų emisijos tomografiją, įsmukau pas ją į ISS. Ji gulėjo be sąmonės. (…) Tačiau jos ranka tebebuvo jos ranka, šilta, nagai nudažyti tamsiai mėlyna, beveik juoda spalva, aš tik laikiau jos ranką, stengdamasis įsivaizduoti pasaulį be mudviejų, ir gal akimirką buvau toks geras, kad tikėjausi ją numirsiant ir nesužinosiant, jog ir aš mirsiu. Bet paskui užsinorėjau daugiau laiko, kad galėtume vienas kitą pamilti. Manau, šis noras išsipildė. Aš palikau savo randą. (…)
  Ogastas

  Džonas Grinas (John Green) – premijomis apipiltas jaunas amerikiečių autorius, kuriantis paaugliams. „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ – ketvirtas jo romanas, visame pasaulyje sulaukęs milžiniškos sėkmės ir puikaus kritikų įvertinimo. Knygos veikėjos ir pasakotojos Heizelės Lankaster prototipas – Esthera Earl, šešiolikmetė amerikietė, turėjusi tiesioginį videodienoraštį YouTube.

  Lietuvių skaitytojams rašytojas jau žinomas kaip knygos „Aliaskos beieškant“ autorius.

  Iš anglų k. vertė Zita Marienė

  Leave a Reply