Demaskuotojas pdf, epub, mobi

Demaskuotojas | John Grisham

Atsisiųsti knygą Demaskuotojas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955136972


 • Demaskuotojas.pdf
  Demaskuotojas.epub
  Demaskuotojas.mobi


  Demaskuotojas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Demaskuotojas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Demaskuotojas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Demaskuotojas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Demaskuotojas aprašymas

  Aprašymas

  Johnas Grishamas, JAV bestselerių autorius, dovanoja romaną “Demaskuotojas”, kuris įelektrina kaip jokia kita šiemet išleista knyga, ir siūlo pavojingą, jaudinančią kelionę po tamsiausius saulėtos valstijos užkampius.

  Kas būna, kai teisėjas nusižengia įstatymui ir paima kyšį?

  Leisė Stolts dirba tyrėja Floridos teisėjų veiklos vertinimo komisijoje. Ji ne policininkė, o juristė, nagrinėjanti skundus dėl neetiško teisėjų elgesio.
  Vieną dieną ant jos rašomojo stalo atsiduria korupcijos byla. Advokatas, kuriam kitados buvo uždrausta verstis praktika, atgauna licenciją ir pasikeitęs vardą imasi veikti. Jis prisistato Gregu Majersu ir teigia žinąs apie Floridos teisėją, kuris pavogė daugiau pinigų, nei kiti sukčiai teisėjai kartu paėmus per visą ne tik Floridos, bet ir visos JAV gyvavimo istoriją.
  Kaip nelegalios pajamos įgytos? Regis, teisėjas susijęs su Amerikos indėnų teritorijoje iškilusiais didžiuliais lošimo namais. Statybas finansavo Pakrantės mafija, kuri kas mėnesį nusigriebia nemažą jų įplaukų dalį. Teisėjas gauna savo užmokestį ir apsimeta nieko nematąs.
  Gregas ketina padaryti tam galą. Visą tiesą žino vienintelis klientas, jis nori demaskuoti nusikaltėlį ir, remiantis Floridos įstatymais, gauti milijonų vertės atlygį. Gregas pateikia oficialų skundą Teisėjų veiklos vertinimo komisijai, ir byla atitenka Leisei Stolts, kurią bemat užvaldo nuojauta, kad tyrimas, ko gero, neatsiejamas nuo pavojų.
  Bet pavojai yra viena. O mirtina grėsmė — kas kita.

  Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas

  Leave a Reply