Dėmė pdf, epub, mobi

Dėmė | Mark Haddon

Atsisiųsti knygą Dėmė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094440908


 • Dėmė.pdf
  Dėmė.epub
  Dėmė.mobi


  Dėmė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dėmė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dėmė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dėmė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dėmė aprašymas

  Aprašymas

  Knygos “Tas keistas nutikimas šuniui naktį” autoriaus naujas romanas.

  “Dėmė” – tai neįprastai atvirai papasakota istorija apie ką tik į pensiją išėjusį, baimių kupiną Džordžą Halą ir jo šeimą: žmoną Džinę, užmezgusią meilės romaną su jo buvusiu kolega Deividu, dukterį Keitę, kuri viena augina mažametį sūnų ir ruošiasi tekėti už Rėjaus, vyro iš žemesnio nei jų šeima visuomenės sluoksnio, ir sūnų Džeimį, gal per vėlai suvokusį, kad iš tikrųjų myli savo vaikiną Tonį. Džordžas įsitikinęs, kad gydytojo diagnozuota egzema ant jo šlaunies yra mirtinas vėžys, todėl bando jį pats pašalinti žirklėmis nė nesusimąstydamas, kokių padarinių šis jo poelgis gali sukelti.Marko Haddono pasakojimo magija – realizmas su nemaža doze patoso ir humoro. Tai neeilinis pasakojimas apie visos šeimos išgyvenimus susiduriant su psichine liga sergančiu artimuoju. „Dėmė“ itin linksma knyga, nors kai ją skaitai, nesi tikras, ar verkti, ar juoktis.

  Markas Haddonas (gim. 1962) – anglų romanistas ir poetas. Oksfordo universitete studijavo anglų kalbą ir literatūrą. Nuo 1987 m. sėkmingai rašo ir iliustruoja knygas vaikams. Rašytojo knygos jau pelnė garsių apdovanojimų. M. Haddonas yra milžiniško populiarumo sulaukusio ir lietuvių kalba išleisto romano „Tas keistas nutikimas šuniui naktį” autorius.

  „Dėmė” yra antroji autoriaus knyga suaugusiesiems.

  Iš anglų kalbos vertė Albinas Šorys

  Leave a Reply