Dėmesio: paauglystė pdf, epub, mobi

Dėmesio: paauglystė | Linas Slušnys, Daiva Šukytė

Atsisiųsti knygą Dėmesio: paauglystė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786094660276


 • Dėmesio: paauglystė.pdf
  Dėmesio: paauglystė.epub
  Dėmesio: paauglystė.mobi


  Dėmesio: paauglystė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dėmesio: paauglystė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dėmesio: paauglystė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dėmesio: paauglystė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dėmesio: paauglystė aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Dėmesio: paauglystė” skirta tiems tėvams, kurie nebijo prisiimti lyderių vaidmens namuose ir nori vaikus vesti paskui save taip, kad jie po daugelio metų padėkotų už tokias lyderytės pamokas.

  Naudingų patarimų čia ras ir tie, kurie šiandien yra paauglių tėvai, ir tie, kuriems paauglystės iššūkiai dar toli. Knyga tarsi leidžia kartu augti tiek tėvams, tiek paaugliams.

  Knygoje “Dėmesio: paauglystė” kalbama apie tai, kaip sėkmingai kurti tarpusavio santykius namuose, ką daryti kilus konfliktams. Paliestos ir itin skaudžios temos, apie kurias dažnai nutylima: kaip ir ką kalbėti apie narkotikus, seksualinius santykius, seksualinę prievartą, patyčias, diskriminaciją, kokių problemų kyla po vienu stogu auginant vaikus iš skirtingų santuokų. Čia bus ir daugeliui paauglių tėvų aktuali tema – internetas ir jo keliami iššūkiai.

  Leave a Reply