Devynetas tamsos nešėjų pdf, epub, mobi

Devynetas tamsos nešėjų | Neringa Vaitkutė

Atsisiųsti knygą Devynetas tamsos nešėjų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 281
 • ISBN ar kodas: 9786094413452 • Devynetas tamsos nešėjų.pdf
  Devynetas tamsos nešėjų.epub
  Devynetas tamsos nešėjų.mobi


  Devynetas tamsos nešėjų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Devynetas tamsos nešėjų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Devynetas tamsos nešėjų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Devynetas tamsos nešėjų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Devynetas tamsos nešėjų aprašymas

  Aprašymas

  O dabar paklausyk manęs, klausyk įdėmiai. Užkerėjau tave visiems laikams. Tai padės tau rasti tuos, kurie tave priims ir pamils tokią, kokia esi. Jie ilgėsis tavęs dar nepažinę. Tu ilgėsiesi jų, kol sutiksi. Tik tada, kai ilgesys nuslops, suprasi pagaliau esanti namie.

  Jorė Amarilė ir jos bendražygiai sėkmingai paspruko iš dieną naktį stebimo Ovariono, tačiau paslaptys ir pavojai toli gražu nesibaigia. Ar pavyks išsisukti nuo persekiotojų? Ar galima pasitikėti tais, kuriuos sutinki pakeliui? O kas ta kartu keliaujanti mergaitė, kurios galios tokios pat, kaip Jorės Amarilės? Ko ji nori? Ir iš kur tas gebėjimas valdyti tamsą?
  Galbūt ne visi tai žino, tačiau pasaulio likimas sprendžiasi dabar.

  Nereikėjo tau jos pažadinti, nereikėjo išleisti tamsos iš narvelio. Išleidai, o ji tave prarijo.?

  Leave a Reply