Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) pdf, epub, mobi

Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) | Algimantas Aleksandravičius

Atsisiųsti knygą Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nacionalinė knyga

 • Išleidimo metai: 2002
 • Formatas: 30×37, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 252
 • ISBN ar kodas: 9955-495-02-2


 • Devyni aukštai (fotografijų rinktinė).pdf
  Devyni aukštai (fotografijų rinktinė).epub
  Devyni aukštai (fotografijų rinktinė).mobi


  Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) aprašymas

  Aprašymas

  Albume sudėti svariausi 15 kūrybos metų darbai – Lietuvos kultūros ir meno žmonių, Nobelio premijos laureatų, visuomenės veikėjų portretai, aktai, kultūrizmo, kalėjimo vaizdai, serija “Beprotnamis” ir kt. ,,Tai – tarsi mano monografija,” – apie šeštąjį savo albumą sakė A. Aleksandravičius.- ,,Pavadinau jį “Devyni aukštai” todėl, kad vienoje laiptinėje gali gyventi ir neįgalus žmogus, ir nusikaltėlis, ir profesorius. Visus juos ir sudėjau į albumą”.
  …Šiais laikais devyni Dante’s ,,Pragaro” ratai būtų įsivaizduojami kitaip. Galbūt jie persikeltų į sritis, artimesnes mūsų kasdieniškai patirčiai, pavyzdžiui, į paprastą daugiabutį namą, kur vienas šalia kito priversti gyventi ir menininkas, ir beprotis, ir Nobelio premijos laureatas, ir modelis, ir kunigas, ir nusikaltėlis. Rodos nesuderinamų opozicijų sambūvis yra visus sulyginanti realybė ir kartu šiuolaikinis pragaras, įsikūręs ne kažkur požemiuose, o žmogaus sieloje. Žymių žmonių portretais išgarsėjęs Algimantas Aleksandravičius šioje fotografijų rinktinėje ,,Devyni aukštai” pateikia įvairialypio ir įtempto dabarties gyvenimo pjūvį…
  2002 gruodžio 30 d. Algimantui Aleksandravičiui už fotografijų rinktinę ,,Devyni aukštai” įteikta Kultūros ministerijos premija nominacijoje ,,už aktualiausius ir ryškiausius publicistinius kūrinius kultūros temomis”.
  2003 metais Algimantas Aleksandravičius laimėjo viena prestižiškiausių Europos spaudos fotografijos konkursų ,,Fuji Euro Press”. Portreto kategorijoje laimėtas prizas yra reikšmingas ne tik A.Aleksandravičiaus kūrybos, bet ir visos Lietuvos fotografijos įvertinimas.
  Iš viso knygoje išspausdinta apie 220 fotografijų.

  About the book in English

  Leave a Reply