Didžioji bulvaro kavinė pdf, epub, mobi

Didžioji bulvaro kavinė | Tomas Lieske

Atsisiųsti knygą Didžioji bulvaro kavinė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9789955343547 • Didžioji bulvaro kavinė.pdf
  Didžioji bulvaro kavinė.epub
  Didžioji bulvaro kavinė.mobi


  Didžioji bulvaro kavinė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Didžioji bulvaro kavinė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Didžioji bulvaro kavinė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Didžioji bulvaro kavinė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Didžioji bulvaro kavinė aprašymas

  Aprašymas

  1944-ųjų vasara. Jaunas olandas Takas Albronda darda traukiniu į Bilbao. Jo tėvus ištiko dramatiška lemtis, o seserys prapuolė lyg į vandenį. Po patirtų sukrėtimų ir baisybių jis palieka brolį likimo valiai ir leidžiasi ieškoti savojo ego. Vyrukas – meistriškas dokumentų klastotojas, dirbantis ir naciams, ir sajungininkams. Traukinyje susipažįsta su itin žavia, bet pakankamai mistiška būtybe – Pile Eguren.

  Didžiojoje bulvaro kavinėje, nuostabiuose kavos namuose, jiedu suartėja – lyg lavina užgriūva nepaprastai aistringa meilė, persmelkta troškimu, išmoningai slepiamu paslapčių, gėdos ir melo. Ne kiek nesivaržydami jie išbando visus seksualinio artumo malonumus, bet geba puikiai paslėpti tikruosius savo lūkesčius. Vis dėlto kraujo trokštančiam Franko režimui jiedu turi atsukti nugarą ir bėgti…

  Knyga kupina meilės, gražios erotikos, aistringų jausmų, kurie kunkuliuoja kraujuojančios Europos fone.

  Iš olandų kalbos vertė Antanas Gailius

  Leave a Reply