Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga pdf, epub, mobi

Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga | Geležinė Lapė

Atsisiųsti knygą Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 16×16, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9786090126080


 • Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga.pdf
  Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga.epub
  Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga.mobi


  Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga aprašymas

  Aprašymas

  Labai gali būti, kad tu nežinai, kas ta Geležinė Lapė, ir tau reikia paaiškinimo.
  Geležinė Lapė yra tas pats, kas ir Geležinis Vilkas, tik Lapė. Geležinės Lapės misija – edukuoti žmones, todėl internetuose ji pateikia nutikimus, dialogus, įdomius faktus bei duoda praktiškų patarimų tam, kad žmonės lengviau susigaudytų pasaulyje arba sužinotų, ką konkrečiai jiems reikia veikti.

  Kadangi Geležinė Lapė yra feisbuko, instagramo ir kitų internetų žvaigždė, tai šioje knygoje nurodyta, ką konkrečiai turėtum daryti, kad ir tu taptum sėkminga. Jei būsi atidi, tai suprasi knygoje glūdinčią geležinę išmintį ir būtinai susirasi vaikiną.

  Nors knyga “Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga” skirta merginoms, bet ir vaikinai joje ras gausybę užkoduotų dalykų, padėsiančių geriau suprasti merginų pasaulį.

  Neslėpsiu, čia yra tam tikros mistikos, susijusios su tavo sapnais, svajonėmis ir karmos taškais. Kai skaitysi Geležinės Lapės patarimų knygą ir nagrinėsi jos iliustracijas, tave neišvengiamai aplankys genialios mintys, kurioms užrašyti skirta kita knyga, joje taip pat rasi ir trumpų tekstų, ir iliustracijų.

  Abi knygos nėra skirtos vaikams.

  Leave a Reply