“Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lucilijus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9790706234700


 • “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD).pdf
  “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD).epub
  “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD).mobi


  “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos “Diemedėlio” dainos ir giesmės, I dalis (su CD) aprašymas

  Aprašymas

  Knygą „Diemedėlio“ dainos ir giesmės, I dalis (su CD)“ sudaro 10 dainų su akompanimentais ir fonogramomis (pridedama kompaktinė plokštelė) bei 4 giesmės.

  Rinkinyje sudėtos populiariausios vienbalsės ir dvibalsės dainos bei giesmės mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui. Knygoje gausu iliustracijų – vaikų (įvairių festivalių ir parodų laimėtojų) piešinių.

  Leidinys skiriamas muzikos pedagogams, taip pat mokiniams, mokytojams, dirbantiems Lietuvoje bei užsienyje sekmadieninėse lituanistinėse mokyklose.

  Leave a Reply