Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje pdf, epub, mobi

Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje | Šv. ses. M. Faustina Kovalska

Atsisiųsti knygą Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 12×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 472
 • ISBN ar kodas: 9789955292487


 • Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje.pdf
  Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje.epub
  Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje.mobi


  Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje aprašymas

  Aprašymas

  Vienos žymiausių praeito amžiaus lenkų kilmės katalikų mistikės šv. Faustinos Kovalskos dienoraštis – autentiškas krikščioniškosios kultūros dokumentas, savo originalumu, gyvumu ir tikėjimo aistra pranokstantis dogmatinio religingumo ribas.

  “Dienoraštyje”, kurio nemaža dalis parašyta Vilniuje, mistinio bendravimo su Dievu patirtys, praskleidžiančios dangaus uždangas ir perduodančios pasauliui autorės gyvai išgyventą Dievo gailestingumo žinią.

  “O Jėzau mieliausias, kuris teikeisi leisti man, menkai, pažinti šį neaprėpiamą savo gailestingumą, o Jėzau mieliausias, kuris maloningai panorai, kad aš visam pasauliui kalbėčiau apie šį neapsakomą Tavo gailestingumą, štai šiandien imu į rankas tuos du spindulius, kurie ištryško iš gailestingosios Tavo Širdies – tai yra kraujas ir vanduo – ir barstau visam Žemės rutuliui, kad kiekviena siela patirtų Tavo gailestingumą, o patyrusi šlovintų per nesibaigiančius amžius. O Jėzau mieliausias, kuris iš savo nesuvokiamo maloningumo teikeisi sujungti mano menką širdį su gailestingiausiąja savo Širdimi, štai Tavo paties Širdimi šlovinu mūsų Dievą Tėvą taip, kaip Jo nešlovino dar nė viena siela.”

  Šv. ses. M. Faustina Kovalska

  Iš lenkų kalbos vertė Inga Buškutė

  Leave a Reply