Dienos, valandos, minutės pdf, epub, mobi

Dienos, valandos, minutės | Kristina Krekelytė

Atsisiųsti knygą Dienos, valandos, minutės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9789955164401 • Dienos, valandos, minutės.pdf
  Dienos, valandos, minutės.epub
  Dienos, valandos, minutės.mobi


  Dienos, valandos, minutės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dienos, valandos, minutės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dienos, valandos, minutės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dienos, valandos, minutės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dienos, valandos, minutės aprašymas

  Aprašymas

  Romano “Dienos, valandos, minutės” siužetas paprastas – be pagražinimų ar įmantrybių vaizduojamas pokario provincijos gyvenimas, partizaninė kova Lietuvoje. Pagrindinė herojė, jauna kaimo mokyklos mokytoja, pakliūva į sudėtingų įvykių sūkurį, tampa jų dalyve. Vieną naktį į savo pastogę ji priima sužeistą Lietuvos partizaną, ilgą laiką rūpestingai ir sumaniai jį slaugo, slepia nuo siautėjančių stribų ir enkavėdistų, o galiausiai ir pamilsta. Mergina rizikuoja savo likimu – aplink apstu „tarybinių kadrų“, parsidavėlių ir išdavikų…

  Autorės tikslas – romane “Dienos, valandos, minutės” papasakoti tai, ką ji pati matė ir išgyveno, užfiksuoti ateinančioms kartoms sudėtingą to laikotarpio gyvenimą, kad istorija nebūtų perdirbinėjama arba sumeluota.

  Kristina Krekelytė gimė 1917 m. Šaukėnų valsčiuje, Gaugarių dvare. Vėliau šeima persikėlė prie nuostabiosios Dubysos. Kristina baigė Šiaulių gimnaziją, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultete studijavo lietuvių literatūrą. Buvo pedagogė, kultūros darbuotoja ir visuomet – nuoširdi patriotė. Kelios K. Krekelytės novelės, feljetonai buvo išspausdinta periodinėje spaudoje. Lietuvai paskelbus nepriklausomybę, ji ėmėsi rimtesnių darbų ir parašė du rezistencinius romanus. Autorė kelis kartus buvo apdovanota literatūrinėmis premijomis, tačiau pati savo kūrinių išleisti nespėjo. Mirė 2002 m. Kaune, savo namuose.

  Leave a Reply