Dievaitė dėvi GUCCI pdf, epub, mobi

Dievaitė dėvi GUCCI | Jemma Forte

Atsisiųsti knygą Dievaitė dėvi GUCCI pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9786090100882 • Dievaitė dėvi GUCCI.pdf
  Dievaitė dėvi GUCCI.epub
  Dievaitė dėvi GUCCI.mobi


  Dievaitė dėvi GUCCI pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dievaitė dėvi GUCCI pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dievaitė dėvi GUCCI knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dievaitė dėvi GUCCI pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dievaitė dėvi GUCCI aprašymas

  Aprašymas

  Pagrindinė Jemma Forte knygos „Dievaitė dėvi Gucci“ herojė Frena visuomet svajojo tapti garsia aktore ir gyventi žvaigždės gyvenimą. Dabar, netekus darbo ir praradus mylimąjį, atsiranda netikėta proga įgyvendinti savo svajones, mat Karolina Meison – panelė M. – garsi Holivudo aktorė, priima Freną dirbti asmenine padėjėja.
  Bet labai greitai paaiškėja, kad šis naujasis darbas anaiptol nėra toks nuostabus, kaip Frena tikėjosi: įnoringai, nuo botulino injekcijų priklausomai garsenybei ji kas rytą turi pristatyti sveikuoliškos kavos, o paskui visą dieną pildyti menkiausią jos užgaidą.
  Po alinančios darbo dienos susikaupusias nuoskaudas Frena patiki dienoraščiui. Tačiau kai dėl nuolatinės laiko stokos iškyla grėsmė netekti geriausių draugų, o romanas su svajonių vyriškiu nutrūksta vos prasidėjęs, Frena ima savęs klausti – ar ne per didelė kaina? Ar verta tiek aukoti?
  Vis tik kantrybės taurė persipildo. Ir panelei M. tenka sužinoti keletą gyvenimo tiesų, o Frena pagaliau suvokia norinti susigrąžinti tikrąjį gyvenimą ir mylimą vyrą…

  Leave a Reply