Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys pdf, epub, mobi

Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys | Saverio Gaeta

Atsisiųsti knygą Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789955292425 • Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys.pdf
  Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys.epub
  Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys.mobi


  Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys aprašymas

  Aprašymas

  „Tikėjimas nėra dekoracija, ornamentas. Gyventi tikėjimu nereiškia pagražinti gyvenimo trupučiu religijos, tarsi jis būtų tortas, kurį reikia papuošti grietinėle. Tikėjimas reikalauja rinktis Dievą pagrindiniu gyvenimo kriterijumi. Dievas nėra tuščias, nėra neutralus. Dievas visuomet pozityvus, jis yra meilė, o meilė visada pozityvi! Po Jėzaus atėjimo į pasaulį neįmanoma gyventi taip, tarsi Dievo nepažintume, tarsi jis būtų abstraktus, tik nominali sąvoka. Dievas turi veidą ir vardą: Dievas yra gailestingumas, Dievas yra ištikimybė, Dievas yra mums visiems dovanojama gyvybė.“
  Popiežius Pranciškus

  Populiaraus Bažnyčios temomis rašančio žurnalisto knygoje “Dievas užklumpa netikėtai. Popiežiaus Pranciškaus gyvenimas ir mintys” atskleidžiamas išsamus popiežiaus Pranciškaus paveikslas. Skaitytojas sužino, iš kokios šeimos jis kilęs, kokia jo gyvenimo istorija, kodėl pasirinko Pranciškaus vardą.
  Antroje knygos dalyje, parengtoje pagal Vatikano radijo medžiagą, pateikiamos jo mintys apie tikėjimą, Bažnyčią, šeimą, pašaukimą, kurias išsakė jau būdamas popiežiumi.

  Iš italų kalbos vertė Rasa Vabuolaitė

  Leave a Reply