Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai pdf, epub, mobi

Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai | Sud. Birutė Vaišnienė

Atsisiųsti knygą Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lututė

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9789955372028 • Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai.pdf
  Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai.epub
  Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai.mobi


  Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dievo ir savęs link… Kunigo Ričardo Mikutavičiaus pamokslai ir mintys, 1994-1998 metai aprašymas

  Aprašymas

  „Šiandien reikia save sutverti ir savyje atverti dvasinį plotą minties ir Dievo poveikiui, kad šviesa daugintųsi ir apimtų visa tautą. Teateina šviesa, teatsidengia plotai, kuriais mes priimsime Dievo galybę.”
  Kun. R. Mikutavičius

  “Noras dalintis šviesa paskatino daryti šv. Mišių (homilijų) įrašus Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Kunigas R. Mikutavičius neprieštaravo, kad įrašus duotume klausytis žmonėms, gyvenantiems kitose parapijose. Pradžioje įrašus darė vyras Vidimantas Vaišnys, vėliau šv. Mišioms patarnaujantis sūnus – Arūnas Vaišnys. Iššifruoti pavyko 93 įrašus (menkos to laiko technologijos). Žinoma, perduoti kun. R. Mikutavičiaus unikalią nuolankią tarnystę, jo paties susikaupimą – tarsi išėjimą iš savęs, šlakstymą vandeniu, neįmanoma, tačiau Jis giliausia prasme liudijo krikščionybės esmę – Dievo ir žmogaus santykį, kuris Mesijuje buvo įgavęs asmenišką šviesumą. Kiekviename žmoguje matė „Brolį”, matė Kristų jame. Pamokslus sakydavo labai įtikinamai, skelbė Dievą – mylintį, gailestingą, atlaidų, žmogų gelbėjantį… Daugybei žmonių kun. R. Mikutavičius parodė kelią į Dievą, buvo atrama tikėjime. Ilgos žmonių eilės prie klausyklų liudijo atgailos svarbą, tikėjimo brandą. Ypatingai akcentavo „Tėve mūsų” maldos poreikį ir reikšmę – išmokti su šita malda būti kasdien – vienatvėje, ligos, gundymo, išbandymo valandą.”
  knygos sudarytoja Birutė Vaišnienė

  Leave a Reply