Diferencialinės lygtys ir jų taikymas pdf, epub, mobi

Diferencialinės lygtys ir jų taikymas | Teresė Leonavičienė, Raimondas Čiegis, Jevgenijus Kirjackis

Atsisiųsti knygą Diferencialinės lygtys ir jų taikymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 220
 • ISBN ar kodas: 9786094574559


 • Diferencialinės lygtys ir jų taikymas.pdf
  Diferencialinės lygtys ir jų taikymas.epub
  Diferencialinės lygtys ir jų taikymas.mobi


  Diferencialinės lygtys ir jų taikymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Diferencialinės lygtys ir jų taikymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Diferencialinės lygtys ir jų taikymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Diferencialinės lygtys ir jų taikymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Diferencialinės lygtys ir jų taikymas aprašymas

  Aprašymas

  Šiandieniame pasaulyje vis dažniau susiduriama su įvairias virtualiais modeliais. Daugelis realių gamtos reiškinių, svarbiausi fizikos dėsniai, inžineriniai ir socialiniai procesai gali būti modeliuojami pasitelkiant diferencialines lygtis, kurios tik kai kuriais atvejais išsprendžiamos tiksliai. Todėl svarbu ne tik žinoti matematinę diferencialinių lygčių teoriją, bet ir gebėti jos priemones taikyti kitose srityse, atlikti skaitinius eksperimentus.
  Vadovėlyje “Diferencialinės lygtys ir jų taikymas” aptarti visi svarbiausi taikomųjų uždavinių sprendimo ir analizės žingsniai: matematinio modelio sudarymo principai, tinkamo sprendimo metodo parinkimo aspektai, kompiuterinių paketų taikymo galimybės, gautų rezultatų analizė ir vizualizacija.
  Vadovėlis “Diferencialinės lygtys ir jų taikymas” galėtų tapti pagalbine priemone VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų studentams, klausantiems diferencialinių lygčių ir jų taikymo, matematinio modeliavimo dalykus.

  Leave a Reply