Dingęs visam laikui pdf, epub, mobi

Dingęs visam laikui | Harlan Coben

Atsisiųsti knygą Dingęs visam laikui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955133223 • Dingęs visam laikui.pdf
  Dingęs visam laikui.epub
  Dingęs visam laikui.mobi


  Dingęs visam laikui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dingęs visam laikui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dingęs visam laikui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dingęs visam laikui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dingęs visam laikui aprašymas

  Aprašymas

  Vaikystėje Vilas Klainas turėjo didvyrį: savo vyresnįjį brolį, Keną. Vėliau, vieną šiltą naktį, pasiturinčiųjų rajone, kuriame gyvena Klainai, savo šeimos namų rūsyje randama žiauriai nužudyta jauna moteris – buvusi Vilo mylimoji. Pagrindinis įtariamasis – Kenas Klainas. Priremtas nenuginčijamų įkalčių, Kenas paprasčiausiai dingsta. Palūžusi šeima, nesulaukusi iš jo jokių žinių, nusprendžia, kad jo nebėra tarp gyvųjų.

  Praeina vienuolika metų. Vilas aptinka įrodymų, kad Kenas gyvas. Ir tai tik pirmasis netikėtas atradimas, priversiąs Vilą susidurti su pribloškiančiomis tiesomis apie jo brolį ir netgi patį save. Aiškindamasis žiaurią paslaptį, Vilas supranta, kad turės eiti iki galo. Nes patys svarbiausi netikėtumai dar prieš akis.

  Vertė Vilma Krinevičienė

  Leave a Reply