Dingusio naktipuodžio istorija pdf, epub, mobi

Dingusio naktipuodžio istorija | Jurij Nikitinskij

Atsisiųsti knygą Dingusio naktipuodžio istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 26×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9786094410314 • Dingusio naktipuodžio istorija.pdf
  Dingusio naktipuodžio istorija.epub
  Dingusio naktipuodžio istorija.mobi


  Dingusio naktipuodžio istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dingusio naktipuodžio istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dingusio naktipuodžio istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dingusio naktipuodžio istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dingusio naktipuodžio istorija aprašymas

  Aprašymas

  Vaikų darželyje negirdėtas neregėtas įvykis – prapuolė naktipuodis. Kam prireikė tokio įprasto, bet labai reikalingo daikto, aiškinasi darželinukė Julija. Nejučia detektyvinis tyrimas atskleidžia naktipuodžių praeitį. Ir ne bet kokią, o su brangakmeniais ir specialiais lagaminais. Be to, pasirodo, vaikų darželyje įsikūrusi tikrų tikriausių nusikaltėlių gauja…

  Jurijaus Nikitinskio knyga „Dingusio naktipuodžio istorija“ kviečia ne tik skaityti, bet ir patiems tapti detektyvais – ieškoti paslėptų naktipuodžių, atskirti senovinį puodą nuo šiuolaikinio, net užtikti brėžinį daikto, kurio negalėjo išrasti Leonardas Da Vinčis. Metas pradėti tyrimą!

  Iš rusų kalbos vertė Dalia Saukaitytė
  Iliustravo Michail Aleksandrov

  Leave a Reply