Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba pdf, epub, mobi

Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba | Vytautas Būda, Juozas Granskas

Atsisiųsti knygą Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba pdf, epub, mobi

Leidėjas:
TEV

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 18×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094332364 • Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba.pdf
  Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba.epub
  Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba.mobi


  Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Diskretieji matematiniai modeliai. Ekonomika ir vadyba aprašymas

  Aprašymas

  – Kodėl Google taip staiga populiarumu aplenkė Yahoo paieškos tinklalapį? Kodėl naršant internetą, pirmiausia pasirodo tų, o ne kitų puslapių adresai?
  – Su kokiomis gaminių kainomis uždaroji ekonominė sistema yra pusiausvyros būsenos? Kokiomis dalimis konkuruojančios bendrovės bėgant laikui pasidalys rinką? Kiek bendrovė turėtų gaminti gaminių vienetų, kad sunaudotų lygiai visus turimus išteklius? Arba gautų didžiausią pelną?
  – Kaip reitingų bendrovės sudaro universitetų ar gimnazijų reitingus? Kaip pagal daugelį kriterijų palyginti visus investicinius projektus ir atrinkti naudingiausius?
  – Kaip sujungti visus namus interneto kabeliu, kad jo prireiktų mažiausia? Kaip pieno perdirbimo įmonei sudaryti patį pigiausią ir greičiausią pieno surinkimo maršrutą?
  – Kiek dienraščio egzempliorių turėtų užsisakyti spaudos kioskus valdanti bendrovė, kad pelnas būtų didžiausias, o nuostoliai – mažiausi? Kaip patikrinti, ar jūsų bendrovės užsakyta reklama veiksminga?
  – Kodėl išduodamas jums paskolą, bankas apskaičiavo tokias palūkanas? Kaip pasitikrinti, ar gerai jas apskaičiavo? Kaip jas apsiskaičiuoti iš anksto? Kiek turėsiu mokėti kas mėnesį, grąžindamastą paskolą?
  – Ties kokia riba nusistovės judriojo ryšio rinka? Kiek sumažės ežero tarša, sugriežtinus aplinkosaugos reikalavimus? Per kiek laiko koncerto reklama pasieks visus potencialius žiūrovus?

  Kiekvienas iš šių klausimų slepia kurį nors iš diskrečiųjų matematinių modelių, dėstomų šiame vadovėlyje. Ne viena Lietuvos bendrovė jais naudodamasi sutaupo ir uždirba milijonus litų, o jūs,perskaitę šį vadovėlį, išsinagrinėję pavyzdžius ir išsprendę uždavinius, išmoksite tokius modelius sudaryti, analizuoti ir taikyti.

  Leave a Reply