Don Kamilis. Mažasis pasaulis pdf, epub, mobi

Don Kamilis. Mažasis pasaulis | Giovannino Guareschi

Atsisiųsti knygą Don Kamilis. Mažasis pasaulis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Artuma

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 188
 • ISBN ar kodas: 9789986461722


 • Don Kamilis. Mažasis pasaulis.pdf
  Don Kamilis. Mažasis pasaulis.epub
  Don Kamilis. Mažasis pasaulis.mobi


  Don Kamilis. Mažasis pasaulis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Don Kamilis. Mažasis pasaulis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Don Kamilis. Mažasis pasaulis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Don Kamilis. Mažasis pasaulis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Don Kamilis. Mažasis pasaulis aprašymas

  Aprašymas

  Su 38 autoriaus piešiniais

  Visame pasaulyje žinomas, mažiausiai dviejų popiežių itin mylėtas veikėjas – bažnytkaimio klebonas Don Kamilis. Jis – tvirtas kaip jautis, geros širdies, bet užsispyręs ir karštakošis. Didžiausias jo priešininkas – ne ką mažiau žinomas viršaitis komunistas Peponis. Raudonasis iki kaulų smegenų, tačiau lemiamomis akimirkomis paklūstantis sąžinės balsui.
  Jei Don Kamilį ir Peponį sunku pavadinti literatūriniais personažais, juo sunkiau taip įvardyti trečiąjį ir patį svarbiausią veikėją – Kristų, Don Kamilio draugą ir Vadą, kuriam, tegu ir sukandęs dantis, paklūsta ir Peponis.
  Knyga liūdnoms ir linksmoms dienoms, katekizmas dešiniesiems ir manifestas kairiesiems, akstinas turtingiesiems ir paguoda vargšams, skirta visiems, kuriems rūpi jų mažasis pasaulis, lygiai kaip ir didysis.

  Giovannino Guareschi (Džiovaninas Guareskis) gimė 1908 metų gegužės 1-ają Rokabjankos Fontanelėje (Parmos provincijoje), mirė 1968 metais Cervijoje. Garsus žurnalistas, rašytojas, humoristas, dailininkas karikatūristas, drauge su kitais įsteigęs humoristinį savaitraštį Candido. Iš daugybės jo kūrinių patys populiariausi ir žinomiausi – 346 pasakojimai apie Don Kamilį ir Peponį.

  “Tai knyga apie žmogaus vertybes, apie tai, kad asmuo aukščiau ir svarbiau už bet kokias idėjas, kad žmogaus širdis gali būti platesnė už ideologinius rėmus. Tai taip . pat knyga ir apie mus visus. Apie tai, kas atsitinka, kai įprastas pasaulis sugriautas ir pilnas padalijimų, kai reikia viską statyti ir mokytis gyventi kartu, apie kuriančią vienybės jėgą. O svarbiausia — apie tai, kas nesikeičia, kas tūkstančius ir milijonus metų visuomet bus su mumis – apie Dievo artumą ir sąžinės balsą.”
  dr. Olga Gurevič, Giovannino Guareschio gyvenimo ir kūrybos tyrinėtoja

  “Jei yra kunigų, kurie jaučiasi Don Kamilio elgesio užgauti, jie gali paleisti man į galvą didžiausią žvakidę. Jei yra komunistų, kurie jaučiasi Peponio įžeisti, jie gali į mano nugarą sudaužyti kūjį ir pjautuvą. Bet jei yra tokių, kurie jaučiasi užsigavę, kad Kristus kalba, – nieko negaliu padaryti, nes mano pasakojimuose kalba ne Kristus, bet mano Kristus, tai yra mano sąžinės balsas.
  Tai mano paties dalykai, mano vidaus reikalai. Dėl to kiekvienas rūpinasi savimi, o Dievas – visais.”

  Giovannino Guareschi

  Vertė Antanas Sabaliauskas

  Leave a Reply