Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) | Oscar Wilde (Oskaras Vaildas)

Atsisiųsti knygą Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 11×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9786094032264 • Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas).pdf
  Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas).epub
  Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas).mobi


  Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Doriano Grėjaus portretas (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  Kas yra amžinas gyvenimas – dovana ar prakeiksmas? Šią temą pirmasis iškėlė nemaraus klasikinio romano Doriano Grėjaus portretas autorius Oscaras Wilde’as.

  Nors tuo sunku patikėti, tačiau tai yra vienintelis žymiausio antrosios XIX amžiaus pusės britų esteto, poeto ir dramaturgo romanas. Pirmąkart išleistas 1890-aisiais, šis kūrinys iki šiol vis dar skaitomas ir nuolat perleidžiamas įvairiausiose pasaulio šalyse. Jis dar svarbesnis XXI amžiuje, kur jaunystė ir grožis tarsi tapo vieninteliu keliu į sėkmę ir populiarumą.

  Dorianas Grėjus amžinai jaunas… Ir amžiams prakeiktas.

  Talentingo dailininko Bezilio mūza, nepaprastai išvaizdus ir turtingas jaunuolis Dorianas susipažįsta su lordu Henriu, įkūnijančiu viską, kas nepadoru, nusikalstamai drąsu ir prieštarauja pasaulietinėms normoms. Šis įtraukia į gyvenimą, kurio pagrindinis variklis – egocentrizmas ir savimeilė. Grėjus parduoda sielą velniui – tampa nemirtinguoju, už kurį ima senti portretas…

  Užburiančią pavydo, meilės, neapykantos, nuodėmės istoriją režisierius Oliveris Parkeris ką tik, jau 20 kartą, perkėlė į didįjį ekraną pakvietęs Doriano vaidmeniui aktorių Beną Barnesą („Narnijos kronikų“ princą Kaspijaną).

  Vertė Lilija Vanagienė

  Leave a Reply