Dovanų medis pdf, epub, mobi

Dovanų medis | Shel Silverstein

Atsisiųsti knygą Dovanų medis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 64
 • ISBN ar kodas: 9789986169772


 • Dovanų medis.pdf
  Dovanų medis.epub
  Dovanų medis.mobi


  Dovanų medis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dovanų medis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dovanų medis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dovanų medis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dovanų medis aprašymas

  Aprašymas

  Shel Silverstein (Šelas Silveršteinas, tikrasis vardas Sheldon Allan Silverstein; 1930–1999) – amerikiečių poetas, dainų tekstų, scenarijų bei knygų vaikams autorius, muzikantas, komiksų piešėjas. Jo paties piešiniais iliustruotos knygos išverstos į daugiau nei 30 kalbų, iki šiol jų parduota daugiau nei 20 milijonų egzempliorių.

  „Dovanų medis“ – garsiausia Shelo Silversteino knyga, skirta ir vaikams, ir suaugusiesiems. Tai filosofinis pasakojimas apie neišmatuojamą medžio meilę mažam berniukui. Medžio, kuris atiduoda viską, ką turi: kaip motina – savo vaikui, kaip draugas – draugui, kaip Dievas – žmonijai. Suprasti šią istoriją galima įvairiai, bet jos gelmė, poetiškumas ir lengvumas užburia ir įkrenta į atmintį visam laikui. Ne veltui 2014 m. pasaulis minės jos pasirodymo 50-metį.

  Tai knyga, mokanti mus ne imti, o duoti.

  Gyveno kartą obelis…

  Ji mylėjo mažą berniuką.

  Kiekvieną dieną berniukas ateidavo, valgydavo obuolius, ropšdavosi į medį, o pavargęs nusnūsdavo jo šešėlyje.

  Bet metai bėgo, berniukas norėjo vis daugiau, ir obelis vis daugiau ir daugiau jam atiduodavo…

  Nepamirštama kultinė istorija apie nesavanaudiškos meilės dovanas. Knyga, peržengusi savo ribas ir tapusi reiškiniu. Skirta mažiems ir dideliems skaitytojams.

  Vertė Violeta Palčinskaitė

  Leave a Reply