Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas pdf, epub, mobi

Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas | Malcolm Gladwell

Atsisiųsti knygą Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9786094372544


 • Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas.pdf
  Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas.epub
  Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas.mobi


  Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dovydas ir Galijotas. Milžinų nugalėjimo menas aprašymas

  Aprašymas

  „Svarbu ne ūgis, o smūgis“ – byloja liaudies išmintis. Būtent šią idėją gvildena pasaulinių bestselerių „Virsmo taškas“, „Mirksnis“, „Išskirtys“ ir „Ką pamatė šuo“ autorius, kanadiečių mąstytojas Malcolmas Gladwellas.

  Jo naujausios knygos „Dovydas ir Galijotas“, sulaukusios didžiulio skaitytojų susidomėjimo, centre – nauja teorija, teigianti, kad ne viskas, kas atrodo jėga ir stiprybė, iš tiesų yra neįveikiama, o silpnumas ir trūkumai ne visada yra nepakeičiamas likimo nuosprendis.

  Pasitelkdamas Biblijos motyvą – garsiąją Dovydo ir Galijoto kovą – kaip silpnesniojo pergalės prieš stipresnįjį simbolį, autorius analizuoja mūsų stereotipinį mąstymą apie kliūtis ir sunkumus, kviesdamas pažvelgti į viską pozityviau. Istoriniai ir politiniai įvykiai bei socialiniai reiškiniai, kuriais remiasi M. Gladwellas, atskleidžia mūsų įsitikinimus sudrebinsiančią tiesą – tai, ką mes laikome nesėkme, dažniausiai nulemia labai teigiamus pokyčius mūsų gyvenime.

  M. Gladwello knyga „Dovydas ir Galijotas“ plėtoja dar vieną požiūrį keičiančią ir nusistovėjusį mąstymą kritikuojančią idėją. Naujoji autoriaus teorija įtikins kiekvieną, kad dažnai tai, kas atrodo lyg piktas likimo pokštas, nėra vien tik sunkumas, kurį turime išgyventi. Tai neribotas galimybes atnešantis iššūkis, kurį įveikę galime niekais paversti savo klaidingą nusistatymą, kas iš tiesų yra stiprybė, o kas – silpnumas.

  Išradingųjų bestselerių “Išskirtys”, “Mirksnis” “Virsmo taškas” autorius grįžta su kita mąstyti provokuojančia teorija, kuri žavi, pralinksmina ir informuoja.”

  Fort Worth Star-Telegram

  “Knygoje “Dovydas ir Galijotas” M. Gladvvellas tyrinėja šių dienų dinamiką, kuri veikia mūsų kasdienį gyvenimą. Analizuodamas biblinę istoriją apie konfliktą tarp Dovydo ir Galijoto, mąstytojas pristato visiškai naują jos interpretaciją, išgrynindamas pamokas, kurias turėtume iš viso to išmokti.”

  Today Show

  “Tai kol kas labiausiai provokuojanti Malcolmo Gladvvello knyga. Joje autorius diskutuoja apie kliūtis ir trūkumus, pasitelkia istoriją, psichologiją ir išvystytą pasakotojo talentą, kad permąstytų tai, kaip mes matome mus supantį pasaulį, ir pasiūlytų, kaip susidoroti su gyvenimo siunčiamais išbandymais.”

  Columbus Dispatch

  “Populiariosios kultūros žinovas M. Gladvvellas yra tarsi idėjų maišytuvas, tarpusavyje jungiantis koncepcijas iš skirtingų sričių (nuo verslo iki Biblijos), kad sukurtų naują pasaulio matymo modelį.”

  Reader’s Digest

  Iš anglų kalbos vertė Ovidijus Stokys

  Ištraukos iš knygos “Dovydas ir Galijotas”

  “Mūsų galvoje tūno pranašumo apibrėžimas – ir šis apibrėžimas yra klaidingas. Ir kas galiausiai nutinka? Skaudžiai apsirinkame. <...> Neįvertiname laisvės, slypinčios tariamose kliūtyse ir trūkumuose.”

  “Novatorius, kuris puoselėja nuostabias idėjas, tačiau stokoja drausmės ir atkaklumo tai įgyvendinti, tėra tik svajotojas.”

  “Visuomenė į kivirčnius asmenis žiūri šnairomis. Žmonėms būdinga ieškoti pritarimo tarp aplinkinių. Tačiau radikali ir dalykų esmę galinti keisti mintis nieko verta be troškimo mesti iššūkį įsigalėjusiai tvarkai.”

  “Drąsa nėra tai, ką turime iš prigimties ir kas paverčia mus narsuoliais, atėjus sunkiems laikams. Drąsa yra tai, ką jūs užsitarnaujate, kai išgyvenate sunkų laikmetį, ir galiausiai pamatote, kad tas laikmetis ne toks ir sunkus.”

  Leave a Reply