Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika pdf, epub, mobi

Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika | Miglė Anušauskaitė

Atsisiųsti knygą Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso žuvys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 164
 • ISBN ar kodas: 9786098120295 • Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika.pdf
  Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika.epub
  Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika.mobi


  Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dr. KVADRATAS. Greimas ir jo semiotika aprašymas

  Aprašymas

  Miglės Anušauskaitės komiksas pasakoja vieno žmogaus gyvenimo istoriją: nuo vaikystės Kupiškyje iki mokslų Kaune, per II pasaulinio karo baisumus, pro Aleksandriją iki Prancūzijos. Šis žmogus – tai pasaulinio garso mokslininkas, semiotikas Algirdas Julius Greimas, sukūręs naują metodą analizuoti kultūros reiškinius, visą gyvenimą kėlęs prasmės klausimą. Autorė į grafinį pasakojimą žaismingai įterpia semiotikos teoriją, filosofijos sroves ir patarimus, kaip atrodyti protingai. Tai labai svarbi ir įdomi istorija, skirta suaugusiems skaitytojams!

  „Nuostabu, kad Miglė sugebėjo ne tik pavaizduoti A. J. Greimo kaip mąstytojo kelią, istorinį ir filosofinį kontekstą, kuriame gimė semiotika, bet ir padarė tai su jai būdinga ironija, puikiu humoro jausmu ir švelniai absurdišku stiliumi. Be jokių panegirikos ženklų galiu pasakyti, kad tai vienas geriausių mano matytų būdų populiarinti humanitarinius mokslus ir jų kompleksines problemas bei sprendinius.“
  Žurnalistas ir politikos komentatorius Paulius Gritėnas

  „Rašau įvertinimą šiai knygai ir jau dešimtą kartą jį ištrinu, nes nesugebu aprašyti to jausmo, kurį man ji kelia. Vaizdiniai ir gyvenimas, stebuklai ir atradimai. Struktūros, kurios auga. Vis sudėtingesnė logika, o paskui – pasirodo, kad tiesiog jausmas. Ir atradimas. Ar galima atrasti prasmę, kurios prasmė negali būti apibrėžiama? Šioje knygoje Greimas ją atrado. Tai geriausia knyga apie Greimą ir semiotiką.“
  Tinklaraštininkas Rokiškis Rabinovičius (Ričardas Savukynas)

  Komikso autorė Miglė Anušauskaitė gimė 1988 m. Kaune, vėliau gyveno Pakruojyje ir Vilniuje, kur mokėsi, skaitė, rašė, o ilgainiui pradėjo ir paišyti. Vilniaus universitete pabaigė žurnalistikos bakalauro ir semiotikos magistro studijas, o šiuo metu studijuoja doktorantūrą Lietuvių kalbos institute, dirba Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Judaikos tyrimų centre. Miglės komiksų galima rasti knygoje „10 litų“, kurią 2014 m. ji nupiešė drauge su Gerda Jord (leidykla – „Aukso žuvys“), savaitraštyje „Šiaurės Atėnai“, portale „Kultūrpolis“, jos tinklaraštyje „ihavenoteeth.com“, „Heraklis.com“ ir, gerai paieškojus, dar daug kur.
  Knyga „Dr. Kvadratas“ – naujas puslapis autorės kūryboje, kur studijų metu įgytos žinios perfiltruojamos per komikso formą ir knygos puslapiuose atgimsta nauju formatu.

  Leave a Reply