Drabužių konstravimas pdf, epub, mobi

Drabužių konstravimas | Eglė Mackevičienė, Romualdas Titas, Virginijus Urbelis

Atsisiųsti knygą Drabužių konstravimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 102
 • ISBN ar kodas: 9789955256137


 • Drabužių konstravimas.pdf
  Drabužių konstravimas.epub
  Drabužių konstravimas.mobi


  Drabužių konstravimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Drabužių konstravimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Drabužių konstravimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Drabužių konstravimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Drabužių konstravimas aprašymas

  Aprašymas

  Mokomoji knyga “Drabužių konstravimas” skirta dieninio ir neakivaizdinio skyrių siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijoms ruošiant laboratorinius, kursinius ir baigiamuosius darbus, aprangos ir polimerinių gaminių inžinerijos magistro studijoms, atliekant magistro baigiamuosius darbus.

  Knygoje pateiktos žinios apie žmogaus anatomiją, žmogaus figūros matmenų nustatymo metodikas, esant statikai ir dinamikai, įvairaus drabužių asortimento bazinių ir modelinių konstrukcijų sudarymo metodikas, naujų drabužių modelių kūrimą, panaudojant įsiuvu perkėlimą, detalių platinimo ir siaurinimo būdus, keičiant dekoratyvinius konstrukcinius elementus, taip pat apie įvairių apykaklių konstrukcijų sudarymą, drabužio detalių lekalų sudarymą bei jų gradaciją.

  Mokomąja knyga gali naudotis ir Lietuvos kolegijos, rengiančios siuvimo technologijos specialistus pagal neuniversitetinių studijų programas.

  Leave a Reply