Drakoniukas, Ketonė ir aš pdf, epub, mobi

Drakoniukas, Ketonė ir aš | Inutė Ona Litvinaitienė

Atsisiųsti knygą Drakoniukas, Ketonė ir aš pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kriventa

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094620836


 • Drakoniukas, Ketonė ir aš.pdf
  Drakoniukas, Ketonė ir aš.epub
  Drakoniukas, Ketonė ir aš.mobi


  Drakoniukas, Ketonė ir aš pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Drakoniukas, Ketonė ir aš pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Drakoniukas, Ketonė ir aš knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Drakoniukas, Ketonė ir aš pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Drakoniukas, Ketonė ir aš aprašymas

  Aprašymas

  Viskas knygoje “Drakoniukas, Ketonė ir aš” prasideda patį pirmąjį į pensiją išėjusios moters rytą. Ką veikti? Ką daryti? Kas jos laukia ateityje? Ir kam ji, pagaliau, reikalinga, nes vaikai jau užauginti ir į darbą eiti nebereikia.
  Tokias nelinksmas moters mintis nutraukia keistas įvykis – į jos gyvenimą netikėtai įsiveržia mažutis padarėlis mėlynais šortukais ir kepuryte, nusmukusia ant vienos ausies. Jis puikiai žino, ką veiks užaugęs.

  Knygoje “Drakoniukas, Ketone ir aš” nėra jokių fantastinių elementų, nors veikėjai ir galėtų atrodyti keisti, gaila tik, kad jų trumputis bendravimas, paženklintas meile ir humoru, neatsako į daugelį kilusių klausimų, greičiau tik dar labiau juos suvelia, padidindamas neaiškią nuojautą, kad „virtimas dulke ir yra svarbiausia”, o ja virsti gali tik tas, „kuris išbuvo savo gyvenimo tarpsnį” – pareigos, pasiaukojimo, meilės ir pykčio, bejėgiškumo ir susitaikymo su likimu tarpsnį.

  Požiūris į save, tikroji žmogaus vertė įvairaus amžiaus ribose, mąsliam skaitytojui atsiskleis ne pesimistinių nuogirdų, o savito ir šilto lyrinio vaizdo pagalba.

  Leave a Reply