Dramatiškos biografijos pdf, epub, mobi

Dramatiškos biografijos | Rokas Subačius

Atsisiųsti knygą Dramatiškos biografijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 460
 • ISBN ar kodas: 9785417011115 • Dramatiškos biografijos.pdf
  Dramatiškos biografijos.epub
  Dramatiškos biografijos.mobi


  Dramatiškos biografijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dramatiškos biografijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dramatiškos biografijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dramatiškos biografijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dramatiškos biografijos aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Dramatiškos biografijos” pateikiamos dvidešimt šešių žinomų Lietuvos žmonių biografijos. Tai neeilinės XX amžiaus asmenybės, turėjusios nemažą poveikį šalies politikai, menui, literatūrai, mokslui; garsios savo kūriniais, žygiais, prieštaringais poelgiais, kai kurios ir išdavystėmis.

  Dar neseniai per Lietuvą praslinko trys okupacijos bangos, o būtent istorijos lūžių, okupacijų metais žmonės labiausiai atsiskleidžia ir išsiskirsto į kovotojus, kūrėjus, karjeristus, kolaborantus… Per žmonių likimus bandoma atskleisti to sudėtingo laikotarpio Lietuvos istorijos bruožus.

  Knyga “Dramatiškos biografijos” parašyta remiantis daugeliu šaltinių, neretai ir paprastam skaitytojui sunkiai prieinamų. Antra vertus, tai nėra mokslo darbas, o faktais paremti pasakojimai apie asmenybių likimus, inteligentijos kelius ir kryžkeles. Autorius stengiasi laikytis filosofo S. Šalkauskio nuostatos: “Patriotizmas įsako matyti visą tiesą apie savo tautos praeitį”, tačiau tos tiesos ieško be išankstinės nuostatos, kartu su skaitytoju, bando įžvelgti poelgių logiką.

  Pastaruoju metu vis populiaresnė tampa tikrais faktais pagrįsta literatūra, todėl ši knyga “Dramatiškos biografijos” irgi turėtų sulaukti visuomenės dėmesio. Istorinės literatūros Lietuvoje leidžiama nemažai, tačiau dažniausia tai būna arba sausoki mokslo veikalai, arba siauresnės tematikos knygos ir atsiminimai. “Dramatiškos biografijos” užima savitą vietą, nes pateikia platų biografijų spektrą: pasakojimai apie įdomias ir prieštaringas asmenybes galėtų patraukti jaunimą, o vyresnės kartos skaitytojus – žiniomis apie dažnai minimus, bet vis dėlto mažai pažįstamus politikos ir kultūros veikėjus.

  Leave a Reply