Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) | Evelina Daciūtė

Atsisiųsti knygą Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tikra knyga

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 40
 • ISBN ar kodas: 9786098142143


 • Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas).pdf
  Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas).epub
  Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas).mobi


  Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Drambliai ėjo į svečius (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  Spalvinga knygelė „Drambliai ėjo į svečius“ kviečia mažuosius skaitytojus kartu su nuotaikinga dramblių šeimynėle leistis į kelionę per džiungles ir… mokytis skaičuoti iki dešimties.

  Tolimose, tankiose ir neįžengiamose džiunglėse gyvena labai gausi šeimyna – dešimt dramblių! Jei kada juos sutiktumėte, žinokite – tai mama dramblė, tėtis dramblys, senelis ir močiutė drambliai bei šeši maži drambliukai. O sutikti šią keistą šeimynėlę teks – juk kartu su jais nuotaikingai žygiuosite į svečius!

  Visa šauni dešimties dramblių kompanija jau pasiruošusi keliauti, tačiau kelias ilgas, tad ir netikėtumų – gausu. Čia nutinka visko – tai bičuliams prireikia pagalbos raunant storą ilgakamienę palmę, tai užkalbina vaikystės laikų pažįstamos iš drambliukų darželio. Nejaugi praleisi retą progą paplepėti ir pasidalinti džiaugsmais?

  Knygelėje „Drambliai ėjo į svečius“ iš namų išeina dešimt dramblių, o kiek jų nukeliaus iki pat kelionės tikslo? Tai – ne tik nuotaikinga ir įdomi istorija, bet ir puiki proga pasimokyti skaičiuoti iki dešimties.

  Knygos teksto autorė Evelina Daciūtė ypač džiaugiasi bendradarbiavimu su iliustratore Inga Dagile. Anot jos, dailininkė meistriškai mato tai, kas išreikšta tekstu, ir praturtina jį ne tik naujomis spalvomis ir netikėtomis detalėmis, bet ir gera nuotaika.

  Iliustratorė Inga Dagilė teigia, kad jai emocijas ir mintis lengviau išreikšti ne tekstu, bet vaizdu. Todėl ji džiaugiasi galėdama skaityti į kitų autorių parašytas istorijas, jas pajausti bei atvaizduoti.

  Abi autorės knygą dedikuoja knygą sau artimiems žmonės. Evelina Daciūtė ją skiria savo vaikystės draugei Gabi, kurią jau daug metų lanko svečiuose ir su ja leistųsi net tyrinėti džiunglių. O Ieva Dagilė skiria knygelę savo atžaloms.

  Knygos teksto autorės Evelinos Daciūtės knygos – svarbių apdovanojimų laureatės. 2016 m. parašyta knyga „Laimė yra lapė“ išrinkta gražiausia knyga vaikams. Ji dar ir šiandien yra vienas iš perkamiausių leidinių mažiesiems. Tarp jos kūrinių – įvairios istorijos iš meškučių gyvenimo, dramblių kelionė į svečius ir net knyga apie Vilnių.

  Leave a Reply