Dramblių prižiūrėtojų vaikai pdf, epub, mobi

Dramblių prižiūrėtojų vaikai | Peter Hoeg

Atsisiųsti knygą Dramblių prižiūrėtojų vaikai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 413
 • ISBN ar kodas: 9789986168973 • Dramblių prižiūrėtojų vaikai.pdf
  Dramblių prižiūrėtojų vaikai.epub
  Dramblių prižiūrėtojų vaikai.mobi


  Dramblių prižiūrėtojų vaikai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dramblių prižiūrėtojų vaikai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dramblių prižiūrėtojų vaikai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dramblių prižiūrėtojų vaikai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dramblių prižiūrėtojų vaikai aprašymas

  Aprašymas

  Peter Hoeg (Peteris Hoegas, g. 1957 Kopenhagoje) – žymiausias šiuolaikinis danų rašytojas. Autoriaus biografija spalvinga: jis – buvęs šokėjas, jūreivis, aktorius, alpinistas, fechtuotojas. Visame pasaulyje P. Hoegas išgarsėjo, 1996 m. parašęs milijoninį bestselerį „Panelės Smilos sniego jausmas“. Tačiau po pasaulinio furoro rašytojas niekur nebeskuba – ir rašo knygas tik tuomet, kai nori pasakyti ką nors tikrai svarbaus. Po „Panelės Smilos sniego jausmo“ turėjo praeiti dešimt metų, kol skaitytojai sulaukė „Tyliosios mergaitės“ (lietuviškai išleista 2008 m.), o dar po penketo metų pasaulį pagaliau išvydo „Dramblių prižiūrėtojų vaikai“.

  Naujausiame visai šeimai skirtame romane P. Hoegas kalba apie tai, kas jam ir daugumai mūsų yra išties svarbu. Kiekvienam mūsų svarbu žinoti, dėl ko mes gyvename, svarbu rasti laimę ir tikėjimą. Taigi – kiekvienas mūsų savyje nešiojasi vidinį dramblį: ilgesį kažko, kas yra daug didesnis už mus pačius. Tokį ilgesi viduje nešiojasi ir Finų šeima: tėvas pastorius, motina groja bažnyčioje vargonais, trys vaikai – iš pirmo žvilgsnio visiškai normalūs žmonės. Tačiau taip tik atrodo. Vieną gražią dieną abu tėvai paslaptingai dingsta; žinodami, kad jie jau buvo įsivėlę į nemalonumus su policija dėl abejotinos kilmės stebuklų, vaikai leidžiasi jų pėdomis, norėdami sužinoti, ką gi sumanė gimdytojai, ir apsaugoti juos nuo tolimesnių problemų. Keturiolikmetis Pėteris ir ypač protinga jo sesuo Tiltė pradeda kvapą gniaužiančią paieškų kampaniją – ir tarp netikrų pranašų, ezoterikų, policininkų bei šventųjų suranda jiems skirtas duris, vedančias į laimę.

  Iš danų kalbos vertė Rūta Poškutė-Andreikienė

  Leave a Reply