Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom pdf, epub, mobi

Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom | Carl-Johan Forssén Ehrlin

Atsisiųsti knygą Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786090132586 • Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom.pdf
  Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom.epub
  Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom.mobi


  Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom aprašymas

  Aprašymas

  “Drąsusis Morisas. Savaitė aukštyn kojom” – nepaprasta knyga (3–6 metų vaikams), padedanti vaikams suvaldyti emocijas ir spręsti kasdienes problemas.

  Morisas – drąsus ir smalsus berniukas, jam patinka atrasti ką nors nauja, karstytis medžiais ir žaisti su draugais. Jo šeima ką tik persikėlė į naują miestą, tad pirmą savaitę Morisas patiria daug naujų išgyvenimų. Jis pradeda eiti į kitą darželį, susitinka su naujais draugais, ragauja kitokį maistą, susiduria su tamsa ir baisiu voru. Kas berniukui padės įveikti visus sunkumus?

  Kartais vaikai jaučiasi laimingi, kai kada liūdi, o būna akimirkų, kai viskas apvirsta aukštyn kojomis. Viliuosi, kad ši novatoriška knygelė suteiks naudingos informacijos tiek vaikui, tiek jums, suaugusiesiems, ir įvairiose situacijose padės rasti tinkamą sprendimą.

  Drąsiojo Moriso patirtis pasitarnaus kaip pagrindas pokalbiui apie tokius jausmus kaip skausmas, netektis, baimė, gerumas ir džiaugsmas. Knygelės pabaigoje rasite pavyzdžių, kaip pritaikyti istorijose aprašytas technikas.

  “Knygoje aptarti metodai surinkti iš psichologijos mokymų ir paremti mano paties patirtimi. Jie padėjo ne tik mano vaikams, bet ir tūkstančiams žmonių visame pasaulyje. Todėl tikiuosi, kad pagelbės ir vaikui, kuriam skaitysite šią knygelę.”

  Carl-Johan Forssén Ehrlin, knygų “Triušelis, kuris norėjo užmigti” ir “Drambliukė, kuri norėjo užmigti autorius”

  Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė

  Leave a Reply