Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos pdf, epub, mobi

Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos | Ingrida Jakubavičienė

Atsisiųsti knygą Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955346043 • Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos.pdf
  Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos.epub
  Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos.mobi


  Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos aprašymas

  Aprašymas

  Istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė knygoje “Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos” pristato unikalų Antano ir Sofijos Smetonų duetą, kuris suskambo ne tik asmeninio gyvenimo erdvėje, bet ir plačiame XX a. Lietuvos istorijos kontekste.
  Amžininkus stebino, kaip šioje poroje susiderina dvi gana skirtingo temperamento asmenybės. Intelektualų, santūrų ir diplomatišką Antaną puikiai papildydavo žmonos Sofijos praktiškas požiūris, energija, veržlumas ir ryžtas neatidėliojant spręsti problemas. Jų gražus šeiminis ryšys truko beveik keturis dešimtmečius, nes abu partneriai vienas iš kito daug išmoko ir ilgainiui tapo darnia komanda.

  Smetonų šeima pakilo iki tarpukario Lietuvos visuomenės elito viršūnės, nes sutuoktiniai dar bendro kelio pradžioje peržengė asmeninio patogumo ir siaurų interesų ribas. Atsidūrę politinio gyvenimo epicentre, jie veikė istoriją patys būdami jos dalimi.
  Lietuvos Prezidento postas A. Smetonai tapo ne tik didžiausiu jo kaip politinio lyderio įvertinimu, bet ir įsitikinimų, moralinių vertybių bei visos šeimos stabilumo išbandymu. Perfrazuodama anglišką posakį, autorė linki skaitytojams pavaikščioti Smetonų pėdomis, permąstyti jų vertybes, charakterius, interesus, juos supančius asmenis ir išgyventas istorines aplinkybes, ir taip iš smulkesnių detalių savo vaizduotėje susidėlioti Smetonų šeimos paveikslą, išgirsti šio dueto traukiamą dainą.

  Leave a Reply