Duokite vaikams ramybę pdf, epub, mobi

Duokite vaikams ramybę | Carl Honore

Atsisiųsti knygą Duokite vaikams ramybę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094440892 • Duokite vaikams ramybę.pdf
  Duokite vaikams ramybę.epub
  Duokite vaikams ramybę.mobi


  Duokite vaikams ramybę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Duokite vaikams ramybę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Duokite vaikams ramybę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Duokite vaikams ramybę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Duokite vaikams ramybę aprašymas

  Aprašymas

  Ar jūs, kaip ir dauguma tėvų norite, kad jūsų vakai būtų laimingi, sveiki, kad juos lydėtų sėkmė? Bet tai pat trokštate gražiai juos išauklėti?

  „Duokite vaikams ramybę“ – puiki paspirtis šiuolaikiniams tėvams. Joje atsakoma į svarbiausią klausimą – kam skirta vaikystė?

  Knygoje analizuojamos įvairaus amžiaus vaikams pasitaikančios sudėtingos situacijos, kai iš jų reikalaujama ir tikimasi per daug. Pateiktos istorijos padės suprasti vaiką ir pasiūlys atsakymus į daugelį rūpimų klausimų: kodėl svarbūs paprasti žaidimai, kaip kartais reikia leisti vaikui pabūti vienam ir neversti jo užsiimti daugeliu veiklų, kodėl neverta skubinti augti, kada girti ir skatinti. Knygoje išdėstyti vertingi patarimai padės tėvams atsipalaiduoti auklėjant ir mokant savo atžalas, o vaikui – mėgautis visaverte vaikyste.

  Vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Leave a Reply