Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai pdf, epub, mobi

Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai | Gražina Juodeikienė

Atsisiųsti knygą Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9789955259374


 • Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai.pdf
  Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai.epub
  Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai.mobi


  Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai aprašymas

  Aprašymas

  Mokomoji knyga “Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai” skirta chemijos inžinerijos studijų krypties studentams, studijuojantiems pagal maisto technologijos ir inžinerijos bakalauro studijų programą.

  Knygoje “Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai” pateikiama informacija, taikoma tiek tarptautinėje praktikoje, tiek mūsų šalyje, atliekant duonos kepimo įmonėse technologinius įvairių rūšių kepinių skaičiavimus, taip pat projektuojant pagrindinių ir papildomų žaliavų priėmimo bei paruošimo gamybai, tešlos ir pusgaminių (įmaišų ir raugų), kepimo ruošinių formavimo, kildymo, kepimo, gatavos produkcijos pakavimo ir laikymo skyrius bei parenkant technologinę įrangą. Atskirame skyriuje aptarti konditerijos įmonių projektavimo ypatumai.

  Leave a Reply