Dvasios mokytojo sodas pdf, epub, mobi

Dvasios mokytojo sodas | Olga Obnorskaja

Atsisiųsti knygą Dvasios mokytojo sodas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 528
 • ISBN ar kodas: 9786094038938 • Dvasios mokytojo sodas.pdf
  Dvasios mokytojo sodas.epub
  Dvasios mokytojo sodas.mobi


  Dvasios mokytojo sodas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dvasios mokytojo sodas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dvasios mokytojo sodas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dvasios mokytojo sodas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dvasios mokytojo sodas aprašymas

  Aprašymas

  Nuostabi knyga „Du gyvenimai“ atskleidė, kaip vyksta pakylėti pokalbiai su Mokytoju. Priesakai, perduodami per tuos pokalbius, padeda žmonėms būti sąmoningiems savo gyvenimo kūrėjams, siekti savo aukštesnio Aš, suvokti savo paskirtį žemėje ir nešti pasauliui džiaugsmą bei gerovę. Jie moko proporcingai derinti širdies ir proto jėgas kasdieniuose reikaluose, be ko neįmanoma pasiekti vidinės harmonijos.

  Olga Obnorskaja (1892–1957 m.) – išskirtinių dvasinių savybių žmogus, poetė, dailininkė ir nepaprastai stipri mediumė. „Dvasios Mokytojo sodą“ užrašė nuo 1936 metų iki pat mirties telepatiškai bendraudama su Mokytojais iš Rytų, tarp jų ir Didžiaisiais Mokytojais. M. ir K. Ch. Obnorskiai priklausė slaptam teosofų būreliui, kuris burdavosi jų namuose Leningrade. 1953 metais Olgą su vyru suėmė, surinko raštus ir knygas, apkaltino antivyriausybine veikla. Kadangi tyrimas vyko jau po Stalino mirties ir Berijos suėmimo, karininkui Obnorskiui savo erudicijos ir atminties pavyko apsiginti, bet visiškai išteisinti jie buvo tik 1957 metais. Olga tuo metu jau buvo pakirstos sveikatos ir iš anksto žinojo tikslią savo mirties datą.

  Paskutinė Mokytojo žinutė, kurią gavo 1956 m. gruodį, buvo tokia: „Neregima šviesa jos širdyje neužgesinama. Šviesa! Šviesa! Šviesa! Štai ką jai palieku testamentu. Ar ji regės žemiškomis akimis tą džiaugsmą, kuris uždegtas prieš jos dvasines akis, – tai nėra svarbu.“

  Olgos Obnorskajos testamentas – draugų ir pasekėjų ranka perrašinėti Mokytojo pamokymai, sugulę poetiška „Dvasios Mokytojo sodo“ forma.

  Iš rusų kalbos vertė Viktorija Šenbergs

  Leave a Reply