Dvasių virtuvė pdf, epub, mobi

Dvasių virtuvė | Jael McHenry

Atsisiųsti knygą Dvasių virtuvė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
manoknyga.lt

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 978-609954166 • Dvasių virtuvė.pdf
  Dvasių virtuvė.epub
  Dvasių virtuvė.mobi


  Dvasių virtuvė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dvasių virtuvė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dvasių virtuvė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dvasių virtuvė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dvasių virtuvė aprašymas

  Aprašymas

  Džinė dažnai vadinama keista: norėdama ramybės, ji slepiasi spintoje; sutrikdyta nemalonių pastabų, įsivaizduoja skrudinamą svogūną, skleidžiantį švelnų saldumą; žmonių balsai jai primena maisto produktus – aplink girdėti gausybė apelsinų rūgštumo, kavos tirštumo ir juodojo šokolado kartumo garsų.

  Netekus tėvų, Aspergerio sindromą turinčios Džinės sielvartą pakeičia netikėtas atradimas – ji gali iškviesti mirusių artimųjų dvasias gamindama pagal jų pačių rašytus receptus. Senelės perspėjimas „Neleisk jai“ ir paslaptingas laiškas, kuriame merginos tėvas prašo jos motinos atleidimo, sukelia Džinei daugybę klausimų: ko ji turinti saugotis, kas vyko tarp jos tėvų ir kaip susitaikyti su tais, kurių jau niekad nebeišvysi. Receptas po recepto – ir visi atsakymai Džinės rankose.
  Ne tik iškviestų dvasių atskleistos šeimos paslaptys, bet ir gyvieji kelią dar didesnę sumaištį jautrios merginos sieloje, tačiau Džine išlieka tvirta: „Kad ir kaip keistai klostytųsi, vis tiek tai yra mano gyvenimas. Ir aš jame. Kas ir kas nutiktų, aš rasiu būdą, kaip išsiversti. Viliuosi, be niekieno pagalbos. Nes kitos galimybės manęs nevilioja.“

  Jautri, subtili, drąsi ir kartais komiška Džinės sielvarto istorija – apie kiekvieno iš mūsų pastangas priimti save tokius, kokius esame, ir siekį tapti dar geresniais.

  Vertė Rima Čeliauskaitė

  Leave a Reply